| AdrianVoicu a întrebat:

Daca ar fi sa faci misto de mine, ce ai zice?

18 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dar eşti doar o umbră. puppy dog eyes

| Drimmero a răspuns:

Ca ai un fizic de zici ca e sipca de gard.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu ca m-am bagat... dar pur si simplu nu as putea sa fac misto de tine. Adica de nineni, daca nu il cunosc bine. Poate ating anumite laturi sensibile fara sa vreau.

| AdrianVoicu explică (pentru DoarBogdan):

Dispari....ma plictisestii...

| DoarBogdan a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Scuze.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

De fapt, am vazut cum esti... Dar tot nu fac misto. Nu meriti atata atentie nici pentru misto ^^

| VibeTrix a răspuns (pentru DoarBogdan):

Auziti,cine se ia de Bogdan se ia de mine! Da? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Mersi laughing
Sitam ca ma pot baza pe tine.

| Florentina9210 a răspuns:

Mi-ar da ban, cei de la site! Daca as face-o!

| Idkidk a răspuns:

Cu fiţele de umbră...Nu cred. happy Hai mă, a zis şi el ceva frumos, dar regina umbrelor, a acţionat, nu?
Eu nu aş zice nimic rău de tine.smug

| raMLesS a răspuns:

La coaadaa vaciii, o să se aleagăă praaaafuul de tine, praaaaaaafuuuuuul se alege de tine, o să te duci să pui copită la cal, să tai copitele la elefant.
Ai să ajungi la coada TAaauurului să mulgi taaauruu laughing)))))
Ai să rămâi cuc a nimănui laughing

| VibeTrix a răspuns:

Esti prost/proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce scop as face misto. Pentru ca as putea face misto de tine ca sa ma placi, sa ma urasti sau doar sa te fac sa te simti prost...

Daca m-ai intreba acum, probabil ar fi ceva legat de lipsa ta de incredere si de mimarea sigurantei de sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesti de Ashadow, hmmm thinking ce-o mai face?

| TheFragranceMaster a răspuns:

Esti doar o umbra!

| Eroare404 a răspuns:

Razi de tine cand te uiti in oglinda. happy

| Mazzenine a răspuns:

Gogu, pleaca.

| SilviaOVM a răspuns:

Nimic