| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea puterile lui Dumnezeu, le-ati folosi in scopuri bune sau rele? Si ce ati face?

Răspuns Câştigător
| AlysaEu a răspuns:

As face doar lucruri bune. As separa lumea in doua parti ( stelisti si dinamovisti )

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mno, i-aş întreba pe oameni: "Dumnezeu este atotputernic, corect? Atunci poate să facă o piatră pe care nici el să n-o ridice?"

| 123456789qwertuiop a răspuns:

In primul rand fara suparare dar nu este amuzant si as face bune deoarece si El face acest lucru.Doar El stie ce este bine pentru noi asa sa nu mai glumesti despre asta

| Crestincios a răspuns:

Daca as fi Dumnezeu, mi-as face o trupa numita Apostolyptica.
Si posturile tv pentru manele ar fi inlocuite de posturi dedicate trupei.

| SugarKoKonut a răspuns:

1.Ambele
2.As elimina toti braconierii si toti tantarii din lume

| FoxyFoxx a răspuns:

Daca as avea puterile lui Dumnezeu as scapa lumea de prosti si in locul lor as aduce extraterestri.