| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca eu ies acuma afara din casa si strig cu voce tare:,, Oamenii sunt monotoni", ce o sa-mi spuna vecinii care ma vor auzi? O sa primesc dreptate din partea lor?

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot sa-ti spuna ceva de genul: -Bietul/biata de el/ea, e cam deranjat/a la mansarda!
-Du-te si te cauta la cap!
-Baiete/fato esti obosita! Du-te si te culca!
-Te-ai lovit cumva?

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca unii din ei te-ar trimite acolo pe unde ai iesit.

| T0T a răspuns:

Vezi să nu primești și una în bot.

| Doub a răspuns:

O să primeşti o sticlă de benzină şi un chibriţel drăăăăguţ

| WaterDrop a răspuns:

Probabil sunt prea ocupati cu grijile lor ca sa te mai bage in seama si pe tine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai probabil ar zice despre tine lucruri urate, te-ar injura, te-ar barfi pe la spate si te-ai face de ras.

| Staind a răspuns:

"Ce bou"
Cam asta ar fi reactia mea, daca as fi vecin cu tine

| Aberdeen a răspuns:

Se vor îngrămădi să vadă ce e așa de interesant. Reacția lor va fi să se uite... într-o dungă la tine. De ignorat, nu cred că vor ignora, e prea neobișnuit ca să facă asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îmi plac vacile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar s.a imbătat ăla! Nu.l mai ia dracu' o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai să primești un set de înjurături, amenințări și poate un bilet dus/întors la secția de poliție plus o felicitare frumoasă din partea poliției cu mulțumiri că ai trecut pe la ei și că trebuie să donezi o sumă pentru deranjarea ordinii publice sau ceva de genu

| JetBlueJet a răspuns:

N-ai intalnit inca persoanele alea cu care sa te intelegi extraordinar si sa razi toata ziua.
Oamenii nu sunt monotoni. Daca cei pe care-i cunosti sunt monotoni nu trebuie sa-i consideri pe toti asa.
Daca ai striga...Mai bine ai spune plictisitori~Sa te inteleaga toti~
Eu una as zice ca n-ai toate tiglele pe casa sau ca nu ai ce face.Dar nu-i chiar asa rau sa strigi asta.Azi am stat intr-un cimitir pentru eroi (nu te gandi la morminte ca nu sunt, acolo sunt bancute, copacei etc tongue ) si ne jucam un joc doar cu provocari, iar sarbatoritul a fost pus sa strige in gura mare ca-i gravid.
Striga si ai sa vezi ce se intamplabatting eyelashes

| Florian000 a răspuns:

Multi nu or sa stie ce inseamna monoton

| AinştainIsBack a răspuns:

De ce poza ta e asa asemanatoare cu cea a lui Digital112?