| Rony23 a întrebat:

Daca eu sunt un stalp de telegraf si vreau sa fac dragoste cu o aeronava ce survoleaza cerul, cum procedez?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te apleci.

| ksuper31 a răspuns (pentru Musique):

That's what she said.

| Doub a răspuns:

Totul tine de ea... de aeronava, daca vrea. Daca nu, e imposibil.:(

https://www.youtube.com/watch?v=lJqbaGloVxg

| AirănMeidăn a răspuns:

Rape time!

| Exilee a răspuns:

Sa nu uiti protectia.

| epurasu a răspuns:

Gluma nesarata! Am impresia ca-ti fileaza o lampa la ora asta!

| OnlineZ a răspuns:

Poti sa te rogi sa se prabuseasca peste tine. Poate i-o si penetreziwinking laughing

| Rony23 explică (pentru OnlineZ):

Zi unde si vin, dar nu in boscheti

| OnlineZ a răspuns (pentru Rony23):

Glume de prost gust..Incerci sa fii interesant da nu iti iese!

| LiviuBz93 a răspuns:

Mai bine lasa te ca nu prinzi aeronava.nu e de nasul tauwinking