| adyadi10 a întrebat:

Daca maine ar fi sfarsitul lumii...
Stim cu totii (cu exceptia mosului ala nebun) ca nu ar fi, ce ati face asa inainte de sfarsit?happy, care se apropie cel mai mult de ce as face si eu primeste funda...chiar sunt curios ce vreti sa faceti inainte de ziua judecatiilaughing

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Stau treaz toata noaptea...cica la 4:00 dimineata o sa fie sfarsitul in Romania
2.La 4 fara 10 ies cu megafonul in intersectia din fata blocului meu...si as incepe sa urlu cantece religioase
Caci cu noi este Dumnezeu.Si cu crucea Ta pazeste pe poporul Tau. rolling on the floor laughing
3.Mi-as aprinde o tigara... ceea ce BTW, n-am facut niciodata, deci e o oportunitate maricica
4.O sun pe cea mai buna prietena...si ii fac anumite propuneri. Daca tot e sfarsitul lumii sa-l facem calumeabatting eyelashes
5.Cand vine politia ca am deranjat linistea publica, le ofer un calduros FUCK YOU! :p

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Deci eu o sa-mi traiesc viata la maxim frate!
http://www.masalaforall.com/imgs/fp/dfp/fpdfp47uqJ2G.JPG
o da...

| Bastet a răspuns:

înainte de ziua judecaţii...

o baie, să put frumos

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

In primul rand, ma amuza foarte tare raspunsu lui Bastet rolling on the floor rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor (iti garantez ca merita fundawinking ) dar eu m-as duce la primul cersetor/aurolac pe care l-as vedea, i-as da tot aurul meu, toti banii mei, toate hainele mele ( de raman in curu' gol big grin ) si i-as da ID-u si parola mea de mess laughing

| DudaYeah a răspuns:

Http://media.melty.fr/media--image-430634-article-ajust_650.jpg
ar fi un vis implinit... :)
si daca n-am reusit sa fac asta pana acum, macar in ultima zi a vietii mele sa o fac :))

| Työlki a răspuns:

Imi caut un avocat

| Almătte a răspuns:

Aş sta in pat.

| SweetestPoison a răspuns:

Ultimele cuvinte/actiuni sunt pentru cei care n-au spus/facut destule in viata astawinking Eu ies pe balcon, imi iau un scaun, un ceai de lamaie si astept. (stau la 4...deci am o priveliste super; si mai tare ca nu-mi plac vecinii mei; Ar fi un spectacol pe cinste).

| ToniEu a răspuns:

1.as fuma
2.m-as duce la directoare sa ii infasor casa in hartie igienica
3 as arde scoala testele si caietele
4.m-as inbata
5.as petrece ultima noapte in pat cu persoana iubita