| Maria_Ana_1995_HypS a întrebat:

Daca o fata poarta ochelari si te ai invatat sa o vezi asa, daca dupa un an de cand are ochelarii s-i da jos in fata ta, cum ti se pare mai frumoasa, cu sau fara ochelari (de vedere)? Adica spre exemplu eu daca vad o persoana cunoscuta cu ochelari cand s i da jos mi se pare urata. nu stiu daca ati inteles ce vreau sa zic. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

E naspa.Cand iti dai ochelarii jos zici ca te scremi ca asa de mici faci ochii pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ochelari, si fara, tot urata e.
Hai gata noapte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da..cum zici tu..noapte buna.n-am inteles mai nimic dar...bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se pare mai urata.

| Lαrisα a răspuns:

Si eu zic la fel. laughing

| ℓανιηια a răspuns (pentru Lαrisα):

Si eu am purtat ochelari

*moment de liniste*

| Lαrisα a răspuns (pentru ℓανιηια):

Da?!

| ℓανιηια a răspuns (pentru Lαrisα):

Ai fost cu mine in clasa laughing) in clasele 1-4 am purtat.Remember?

| Lαrisα a răspuns (pentru ℓανιηια):

Aaaa daa... Acum imi amintesc.hee hee

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Catelusii sunt frumosi cu si fara accesorii. Oamenii de ce nu?