| yuhuu a întrebat:

Daca o femeie insarcinata face plaja poate sa nasca un copil gata bronzat?

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu numai bronzat, ci si ambalat.

| Dash a răspuns:

Da.
Dar e mult mai rapid si mai eficient daca isi introduce o lanterna aprinsa in vagin...

| BlackVeil a răspuns:

Ahaaa...deci asa apar tiganii! :O

| Työlki a răspuns:

Sa mergi tu in chiloti tanga si sutien cand ai o burta pana la gura!

| Reew a răspuns:

Iar daca se duce la solar, deja iese african.

| ιяιηυк a răspuns:

Decât dacă pe plajă exista pescăruşi negrihappy

Sau ciori:-x cum ne place nouă să le alintăm:-x

| Athykzx a răspuns:

De fapt il fa scoate ca un curcan de ziua recunostintei.

| MMihai a răspuns:

Dacă ea este albă și îl face cu un negru copilul iese gata mulatru.
Dar tu neștiind că ea a făcut copilul cu un negru, vei spune că a ieșit așa, că femeia fiind insarcinata a facut plaja și poate de aia s-a nascut un copil gata bronzat.

| MissJupiter a răspuns:

O femeie in dupa ce a nascut intreaba:
-Ce este doctore? Fetita sau baiat?
-Nu stiu doamna pentru ca imediat ce a iesit sa si urcat pe dulap! laughing