| anonim_4396 a întrebat:

Daca punem un cameleon itr-o camera plina cu oglinzi, ce toale Isi va targe gagiul ca sa se camufleze?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Oglinziu...rolling on the floor

7 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Da

| Mo a răspuns:

Buna intrebare!applauseChiar nu stiu ce sa iti raspund!:''>

| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca o sa incepe sa flirteze cu gagii aia de pe acololaughing) vor face o orgie acolo la cati vor filaughing)

| ghem a răspuns:

Probabil saracu crede ca l ai dus in societate si va incerca sa socializezerolling on the floor) cat despre camuflaj... va ramane the same pentru ca va considera ca este intr un mediu cu chestiuni asemanatoare lui so n o sa se simta amenintat sau stuff din astea, comprendes? in caz ca e mai sperios din fire... imipare rau pentru el ca varianta"alege publicul" va fi exclusarolling on the floor)))) probabil va "alege un prieten"rolling on the floor)))))))

| bOom a răspuns:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cameleon, gagiul sint una si aceeasi persoana sau sint doua persoane in acelasi timp?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toale negre de maniebig grin.