| TheQuestion a întrebat:

Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste pantaloni?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba omul e destept ma!
...asa scapa de spalatul chilotilor!
http://www.justcomments.com/funnycomments-images2/superman.gif

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca sa se dea mare ca si spala cu mana

| 3rdWW a răspuns:

Pentru ca stie ca intr-o buna zi, un pusti "gaby" o sa puna intrebarea asta pe TPU, iar el o sa rada cu lacrimi.
Uite, chiar acum se prapadeste de ras, nu-i asa superman?
*arata cu degetul spre mopul de bucatarie cu o pereche de chiloti rosii pe el*

| sabilopod a răspuns:

De prost. big grin

| Radioactive a răspuns:

Haide măi, ce eşti aşa de nesi să vorbeşti de Superman? El e până la urmă un erou, nu? Hai spune-mi că nu ţi s-a întâmplat şi ţie să procedezi aşa vreodată, ai?

| CoquineNoire a răspuns:

Ca sa para dotat.
E o iluzie optica.

| DrunkShepp a răspuns:

Cine a zis ca superman e destept? in primul rand si al doilea daca e de pe alta planeta...probabil ca la ei masculii au chilotii peste pantaloni si femelele sutienul peste bluza e chiar simplu.

| maryellen91 a răspuns:

Ca are pantalonii rupti in fund si asa acopera gauralaughingrolling on the floor

| superman_5598 a răspuns:

Nu poti sa intelegi senzatia...numai cu chilotii peste pantaloni o poti cunoastehappy

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Sa ne arate' ca are chiloti d la Catalin Botezatu'

| AnonyMess a răspuns:

Pai batman e mai tare vedeti?

| zmilee4you a răspuns:

Ca sa nu-i pice pantaloniilaughing.Si sa fie "feşşşşşăăn "