| AnneMarri a întrebat:

Dacă vezi pe jos o bancnotă de 100 de euro, o iei sus? >:-

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Capcana a fost si raspunsul meu, dar nici tu nu te-ai prins! laughing

22 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Neah.daca gaseam un pachet de bani cu 100 de bancnote de 100 de euro... poate

| ɔɐıɔ a răspuns:

Stiu ca am facut asa numa ca, cu o moneda de 50 de bani, si am lipit-o cu super glue, si niste copii idioti se chinuiau sa o ialaughing

| cristi202 a răspuns:

O iau de jos, normal, trebuie sa fii prost sa nu o iei. Chestia cu luatul sus, mai bine fara!happyhappy

| AnneMarri explică:

laughing era o întrebare capcană laughing
ia mai gândiţi-vă la ultima frază, cea de după virgulă

| AnneMarri explică (pentru ardnaxur1961):

Ba m-am prins, dar apoi s-a rupt cu mine. sad

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru AnneMarri):

Capcana a fost si raspunsul meu, dar nici tu nu te-ai prins! laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ca tu, da. Majoritatea oamenilor, nu.

| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles dar de unde atita fericire? Nici de un euro nu am vazut pe jos niciodata darami-te de 1oo? Si de lei de ar fi de 100 ar fi super misto dar e bine daca gasesc de 10 bani, si pot sa ma consider norocoasa.Cel putin in orasul unde stau eu asa sunt de saraci oamenii ca nu-si prea pierd banii.

| HepiBăluns a răspuns:

Desigur,ii iau si ma duc cu ei la politie si ii inapoiez proprietarului.

*ingeras mode off*

Normal ca ii iaudevil

*se intoarce de la mall cu sacosele pline si cu un dildou*

| xMary a răspuns:

Ma uit in jurul meu. Apoi ma aplec dupa ea si inainte sa o iau ma mai uit odata, ca sa fiu sigura. Iau bancnota si fug.

Răspuns utilizator avertizat
| xAlexis a răspuns:

Soarta.e criza! o iau in orice fel numai banii in mana sa ii amlaughing

| axel007 a răspuns:

Da o iei de jos, nu o iei susrolling on the floor)

| ThePoet a răspuns:

Da, normal. Cinste pentru toti prietenii mei! De fapt, stai asa. Nu-mi trebuie mie ceva adidasi noi? laughing

| Bteen a răspuns:

Daca vezi pe jos o bancnota de 100 de euro o iei pur si simplu. Nu o poti lua sus pentru ca este pleonasm.

| djmaxtor007 a răspuns:

Da , de ce nu?

| BeautifulAngel a răspuns:

Dabig grin

| SugaaarFree a răspuns:

Pana in Paradis cu ea.

| sandrin4sabin a răspuns:

De la 400 de euro sau 500 se considera furt, deci si 399 poti sa ii iei linistita daca nu sti ai cui sunt ca sa poti sa ii inapoiezi. pacat ca de cele mai multe ori nu iti ofera nici macar o cafea laughing dar care da se merita happy

| DanYyy_8015 a răspuns:

laughingIntrebare capcana?big grin. O iei in mana, si o bagi in buzunar.

| famous a răspuns:

Nu, o iau in buzunar laughing)

| jogabonito a răspuns:

Normal ca o iei dar so tii la tine si daca afli cine a pirduto sa eu inapoiezii daca nu ii a taa

| Wladutz a răspuns:

Ma fac ca nu o vad ca sa nu fie o capcana cu ata si dupa aia calc repede pe ea ai o iau. devil