| Croampa a întrebat:

Dark prezinta stirile! big grin

- Suck nu a acceptat cererea de turnir a lui Dark, facandu-se de rusine mai mult ca de obicei

- Maretul Dark le-a salvat pe Depress si Karima din asa-zisul " harem" imaginar a lui Suck

- Suck va fi trimis cu primul tren in gulagul din Siberia. Acolo el va suferi mai multe slujbe, preotii vor fi echipati cu shurikene si katane pentru a putea sa-l salveze pe Suck

- Dark a primit o invitatie de a deveni preot pentru slujbele lui Suck. Dark are voie sa folosesca katana preferata

- Dark a primit postul de prezentator de stiri titular, facandu-i in ciuda lui Daisuki! tongue

Urmeaza meteo si sport, prezentate de Dark! big grin

41 răspunsuri:
| Pricked a răspuns (pentru Croampa):

Faci colectie sau ce?

O-ok °~°

| Suck a răspuns (pentru Croampa):

Mult... foarte mult, inca ma mai gandesc, nu am terminat... sti tu. lenea asta.

| Croampa explică (pentru Pricked):

Nu fac colectie, da' vreau sa stiu cand esti on! love struck

Mersi! big grin

| Croampa explică (pentru Suck):

Eh, stiu cum ii!
Mem la o bere, man? big grin

| Pricked a răspuns (pentru Suck):

Am incercat tho~
E putin mai greu cu tipii care au un iq asa scazut

| Suck a răspuns (pentru Pricked):

Esti concediata, mori de foame!

| Suck a răspuns:

Pe caldura asta merge... dar ai voie sa bei bere copilaş? laughing

| Pricked a răspuns (pentru Croampa):

Oh oklaughing
Si intru pe facebook cand primesc mesajee yk

| Pricked a răspuns (pentru Suck):

C-ce
te rog nu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce turnir? L-ai provocat și a refuzat? Ce rusinooooooos!