| alexandraheart19 a întrebat:

Hei, cine stie provocari gen : day time, provocarea cu scortisoara sau cea cu gheata si >sarea?: Provocari de vara...happy
Funda

2 răspunsuri:
| SpectralSong a răspuns:

Sa se ascunda intr-un tufis si sa-i sperie pe oameni. Challenge-ul cu mancarea de pisica. O actorie sa te desparti de o fata(lesbiana). Sa mergi ca o posedata prin supermarket. Sa te pui langa cineva pe banca si sa strigi tare de tot. Sa te imbraci ciudat si sa umbli pe strada. Sa te faci tot cu ketchup si sa pretinzi ca esti pe moarte in strada..Nu stiu daca te-am ajutat, dar am incercat

| Mario2002 a răspuns:

Salut esti genul meu;-) si eu deja am inceput cu prietenii mei sa fac astea: 4 pungi chio Xtreme cu wasabi, in doua castroane(2 jucatori) si care termina primul de mancat primeste un pahar mare cu apa.
A doua provocare este: jucati de 3 ori piatra foarfeca hartie, iar pierzatorul trebuie sa manance repede 2 inghietate, daca nu le mananca trebuie sa le tina pe limba 5minute!
Bafta! Astea au fost doar cateva din cate am incercat. :-D