| anonim_4396 a întrebat:

De ce broasca sare in apa cand ne vede?

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Pentru ca nu are costum de baie! happyAceasta intrebare a fost difuzata la emisiunea aceea veche, Feriti-va de magarus, ce amintiri frumoase.

20 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ca sa ma intreb, eu ce intrebi tu! Suntem mai mari decat niste gaze pe ca le haleste ea. Eu cred ca nu vede un om, ci o umbra mai mare decat gaza ei si atunci se ascunde in casuta din balta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De frica.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt ca ii este frica.Este o finta micuta si ii e frica.big grin

| lia a răspuns:

Ok...am venit si eu la final, acum am reusit sa ma loghez pe TPU. Am un avantaj, am reusit sa copii de la colegii mei si spun:
Pentru ca este in costumul lui Adam!
Asta este varianta remixata laughing

| Shery a răspuns:

De obicei laughing
sunt de acord cu Diav0la: daca noua ne e sila sa le pupam, lor de ce nu le-ar fi sila de noi?! Da pana acu n-am vazut nicio broasca sa sarute vreo fata laughing

| Ben. a răspuns:

Nu stiu. da stiu un banc! de ce sar scafandrii cu spatele din barca? ca daca ar sari cu fata ar cadea in barca.

| bibitza a răspuns:

De frica big grin

| Diav0la a răspuns:

A fost pupata de atatea ori incat nu mai functioneaza vraja si nu se mai transforma in print/printesa. Te scuteste de un efort al imaginatiei in momentul sarutului, ar trebui deci sa-i multumesti laughing

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

De ce sar femeile cand vad o broasca?

| ellai a răspuns:

Pentru ca oamenii mananca broaste laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Paula a răspuns:

Cred ca sar eu inaintea ei crying urasc broastele :-

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Pentru ca este fricoasa, are acest instinct de frica si fuge.

| Mishulet a răspuns:

Daca ar sti sa zboare ar face-o. Dar nu stiu decat sa inoate!

| JayLeno a răspuns:

Sa nu ajunga sa sara'n tigaie he he he happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa nu sara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De mine nu fug, nu stiu la tine cum elaughing

| withoutme a răspuns:

Ptr k ii e frica,...

| ioana17bebe a răspuns:

Probabil de frica.happy

| Razzzvan a răspuns:

Paula vrei s spui ca sh u esti tot asa imi pare raw pentru tine