| Uista1919 a întrebat:

De ce caii nu zboara?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Sunt constipati si o au prea mare.

25 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Ghi zamă.

| PotcaPădurii a răspuns:

(Caii nu zboara pentru ca altfel pisica lui schrodinger ar fi trebuit sa stea singur pe un camp magnetic)radical din ACDC.
Acum ca ai aflat poti fi sigur ca esti on Highway to hell

| ViezurE a răspuns:

Uista1919 Ai uitat un "M" la început.

| Uista1919 explică (pentru ViezurE):

Taci acolo franar retardat, ca tu nu sti nici macar cum sa mananci si deja comentezi da tu sa taci acolo.

| lalalalallll a răspuns:

Pentru că nici tacto' nu poate.

| Ţepeşu a răspuns:

Pai sa zicem ca mergi prin padure la vanatoare si vezi un cal care zboara si vrei sa-l impusti. El este fix deasupra ta. Il impusti si apoi cade cu o copita in capul tau. Nu ar durea chestia asta sau esti imuna?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cine te-a mintit?

| Dumnezău a răspuns:

De merge.Gem de merge. b-)

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Taci ma! Caii zboara!hee hee
[ T/A ]

[ Majusculeeee straight face ]

[ Alte majuscuuuuleeeeee straight face ]

[ Majuscule iar etc etc blah blah blah straight face ]

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Scuzeee, nu mi-a dat pace pana n-am scris asta! straight face

| CautNume a răspuns:

Ca sa ai tu ce intrebari stupide sa pui la T/A

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Că nici măta nu zboară.

| HepiBăluns a răspuns:

Ca nu vreau eu.

| Dejit a răspuns:

Pai daca o luat lectii de zbor de la Lilonca me...(papagalul).

| xMary a răspuns:

Dar tu de ce nu zbori?

| oNaDy a răspuns:

Ca nu au cioc.

| Lecabel a răspuns:

Au rau de inaltime!

| Uista1919 explică:

De unde sa stiu eu ma idiotilor ca asta ii o intrebare ridicola? Pentru ca eu numai de 3 zile mi-am facut cont pe TPU si cand am vazut categoria T/A am crezut ca trebuie sa fi amuzant nu asa critic si rautacios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Uista1919):

Pai tu nu ai fost amuzanta, failo sad. Trebuia sa pui ceva original si interesant, eventual sa mai studiezi postarile de la aceasta categorie (adica intrebarile si raspunsurile) si nu ajungeai in situatia asta. Las', ca te acomodezi tu aici pe TPU...

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Nu mai au loc de porci.

| gHioo a răspuns:

Ca nu au aripi

| BaiatulcuPizza a răspuns:

Pentru ca asta este treaba inorogilorbig grin.

| gabynio a răspuns:

E o intrebare interesanta pentru un copil de 3 ani!

| MaximAmSpus a răspuns:

Cine a zis ca nu? Unicornii sunt cai cu corn.care zboara

| LifeIsABadJoke a răspuns:

De merge...