| JustMetallica a întrebat:

De ce?

De ce mereu cand vreau sa raspund la o intrebare pe T/A dau peste una cu JB?
De ce nu se mai pun intrebari la Cauze nobile?
De ce, cu toate ca am primit categoria de Comics, am abandonat'o?
De ce la D/S sunt numai "piti" care se dau mari ca nu mai sunt virgine?
De ce nu putem schimba TPU in ceva mai bun... un loc in care primim raspunsuri clare, fara greseli gramaticale [care sunt deranjante], care intr-adevar sa ne ajute?
De ce ne'a parasit Cretaker? Ati uitat de el, nu'i asa?
De ce atunci cand te uiti la Utilizatori Suspendati ti se face rau sa vezi cum se injura?
De ce nu ii putem exclude pe cei ce ne fac "traiul" de pe TPU amar?
[P. S: am pus intrebarea la T/A pentru ca aici e o mare parte din comunitate].

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Raspunsuri:
1)Pentru ca unora le place democratia.
2)Multi nu stiu decat categoriile Adolescenti, D/S, T/A.
3)Pentru ca multi nu stiu ce inseamna comics.Este un fel de T/A al celor ce nu cunosc engleza.
4)Pentru ca,in Romania, in ziua de azi, daca intalnesti o fata de 16 ani care nu mai e virgina, deja e "o pocaita care nu stieh ceh e tareh in viatah)
5)Pentru ca multi nu inteleg ca trollingul se practica doar la intrebarile pitipoancelor si la cele puse la misto.
6)Pentru ca a vazut in ce se tranforma TPU.Nu ne-a parasit de tot, cateodata mai da cate un raspuns,sau mai pune un comic micut. I-a luat Pinguinul locul,iar asta nu e ceva rau,deoarece si Pinguinul are talent,nu ca si ceilalti idioti care nu fac altceva decat sa deseneze linii(nu am nimic cu oamenii care nu au talent, dar daca nu au, sa nu-si mai publice comicurile asteptand admiratie).
7)Pentru ca numai cei ce injura intr-un asemenea hal sunt suspendati, iar la ceilalti se inchid ochii.
8)Pentru ca,cum am mai zis,este democratie, insa dupa parerea me, un TPU putin mai comunist nu ar strica.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

TPU este exact ca Romania...o i-a rau de tot in jos si tot mai multi o abandoneaza!

| Nero a răspuns:

@Apache
Ai mare dreptate...
nu stiu ce ar putea imbunatati TPU
un sef poate?
unul care sa stabileasca reguli stricte
sau e o idee proasta?
Nu stiu ce sa zic...

| JustMetallica explică:

Ar trebui sa ne rugam de admini si sa cream o categorie DOAR pentru a salva comunitatea. Singura solutie.