| BereLaRece a întrebat:

De ce fotbalistii poarta pantaloni scurti cand joaca fotbal si nu poarta colanti?[adica colantii le-ar tine scula mai bine si poate ar da mai multe goluri] raised eyebrows

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sau s-ar lovi unul pe altul intre picioare confundand mingea cu c*aiele

| giuly a răspuns:

Vorbeşti de parcă fotbaliştii ar avea sculă...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ce ma intrebi pe mine?
Daca tu nu stii crezi ca eu stiu raised eyebrows '

| MiHaI a răspuns:

In pantalonii scurti se poate falfaii si le da mai mult avant

| ZoOzOLe a răspuns:

Le e rusine, in colanti sar vede clar scula minuscula de fotbalist, iar in al doile rand cine ar mai fii atent la meci?

| A12NDRA a răspuns:

Buna idee, acum spune-le si lor asta.

| ada_2103 a răspuns:

Pornesti de la ideea ca scula ar fi cea care ii tine din a da goluri. WRONG!
colantii se lasa si-ar trebui meciul intrerupt din cand in cand sa si-i ridice!