| BomboanaCuCaramell a întrebat:

De ce morcovul e mai portocaliu ca portocala? thinking

Răspuns Câştigător
| Sabiiiii a răspuns:

Pentru ca si portocala e mai morcovie decat morcovu. DOh!

9 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

D ...de mere?

| Comy a răspuns:

Morcovul e folosit in mai multe domenii (si locuri)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Contine beta-caroten mai mult. sorry nu mi-a venit nimic amuzant tongue sa ti zic sad

| CoffeeTIME a răspuns:

Că e mai cuminte, şi şi`a mâncat vitaminele

| Usturoi a răspuns:

Ba stai numa sa te prind adica ma faci pe mine mai putin portocaliu?!

| IIII a răspuns:

Pe portocala o mai decoloreaza soarele stand toata ziua atarnata in pom, dar morcovul e ferit acolo in pamant laughing

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pt ca are mai multi coloranti.tongue

| LittleCreepyGirl a răspuns:

Pentru ca dupa ce te`ai masturbat cu el s`a inrosit rau de tat dar din cauza ca erai tat UD si cum a stat in paman a absorbit puroi de ala ce curge din morti. Portocala e portocalie de la natura.

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Pentru ca asa le-a lasat DUMNEZEU! Sper ca ti-a placut raspunsul meu si spr sa-mi dai o fundita eu de -abia azi mi-am facut cont in 28 iunie 2011. S n-am niciuna! Te rog mult daca poti! Ceauwavehappy