| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

De ce se construiesc casele afara?

19 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

De plictiseala.Sau e de la hormoni?

| AudImagini a răspuns:

Că aşa vrea Gutză

| AikkoxD a răspuns:

Că înăuntru plouă.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pentru ca stau la blocul care este inauntrul unei casute de papusi

| lipitoOarea a răspuns:

Pentru ca asa vrea LipitoOarea!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

De mere.

| Isabelamaria21 a răspuns:

De flor dă măr.

| ShimmEr a răspuns:

A trecut suspendarea?laughingCasele se construiesc afara ca cand canta cucu`n copac nu exista inauntru(n-are logica, nu?thinking)

| infires a răspuns:

Da' unde altundeva?

Răspuns utilizator avertizat
| Mousey400 a răspuns:

Ca sa ne inchida Obama facebook-urile

| AlexAleex a răspuns:

Pentru ca inauntru nu mai e loc deoarece fiindca inauntru e prea multa mobila

| Anestezia a răspuns:

Voi nu v-ati prins ca face misto ...Bravo buna intrebare!laughinglaughinglaughing

| alex084752 a răspuns:

Dar unde vrei sa se construiasca inuntru? casa in casa vrei tu? 2 in 1?laughing

| Niakit a răspuns:

Ca sa intrebe curiosi ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minti! casa mea este inauntru! eu nu dorm afara! tu asa dormi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că oaia nu are aripi, iar ariciul nu ştie tabla înmulţirii.

| Birjaru a răspuns:

Pentru ca nu au loc inauntru, logic, nu vezi ce mari sunt?

| xBlueEyes a răspuns:

@Kittii Logic ca face mistouri, de aia pune intrebari numai la T/A. Sau asta se vede dupa nume tongue big grin