| TatianaCecilia a întrebat:

De ce tot timpul cand deschid frigiderul stranut?confused

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai ceva stricat în frigider.

| AikkoxD a răspuns:

Te trage curentul...sau ţi-a tras-o deja.

| Alyra a răspuns:

Fiindcă cineva vorbeşte de tine(acel cineva e mâncarea.e ceva gen "O, nu, o să mă mănânce")
laughing

| LaughOutLoud a răspuns:

Cred ca ai frigiderita.Viziteaza-ti medicul.

| Xtadelo a răspuns:

Nu'l mai deschide.

| DarkBlood32 a răspuns:

Înlocuitor de râgâială.

| iKeel a răspuns:

Eşti alergică la frigider.

Răspuns utilizator avertizat
| selysol a răspuns:

Esti alergica la frigider sfatul meu e sa nu il mai deschizi ca poti sa patesti mai rau eu te ajutam mai mult numai ca nu ne-ai zis nimic adica eu cred ca ori esti obeza ori anorexica si nu suporti frigiderul. sau el nu te suporta pe tine...

| Ovidiu11 a răspuns:

Iti transmite pe cale mintala frigiderul sa stranuti cand il deschizi. Sfatul meu: pune-ti lacat pe minte!

| MariaaFairytale a răspuns:

Poate esti sensibila la racoare.
Iarna stranutii? Cand iesi afara?
Sau poate ai alergie la ceva din elwinking
Un fruct, o leguma. ceva!
Sau de la schimbarea brusca de temperatura..ca sa vezi da ca este de la astea stai mai de parte si roag-o pe mama ta sa deschida frigiderul. apoi apropiete cat mai aproape de el incet. happy
Anunta ma!
Vreau sa stiu :*
O zi bunabig grin

| Zipix a răspuns:

Ca imunitatea ta la frig a batut la mine la usa si a spus ca sa ratacit vrea sa o tin in casa pana isi gaseste propietarul. Vad ca si l-a gasit. Maine dimineata ajunge acasa la tine.

| Zalana_Florina_1994 a răspuns:

Probabil de la caldura degajaza din interiorul frigiderului laughing. Pe viitor incearca sa nu il mai deschizi sau eventual imbraca-te mai gros laughing