| DogMX a întrebat:

De ce toti preotii sunt fani Mercedes-Benz?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce naiba vrea ăsta sa zică? O.o

32 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Pentru că Mercedes nu conține niciun "i" și e mai simplu de scriswinking

Dă Doamne să înțelegi ce am vrut să zic.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Și-o editat întrebarea.
Jmek băiatu.

| LoveSleep a răspuns (pentru DogMX):

Genial!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Hmmmm, si cum se face ca răspunsul tău coincide perfect cu întrebarea lui?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pricep.
Stai puțin.
Bine, nu sta, oricum nu-nteleg ce vrei să zici.
Poate dacă stau în cap și mă gândesc mă prind.
Te anunț eu', în orice caz.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Hmmm, te prinzi? Vezi sa nu-ti dai drumul, ca poate te lovesti si după trebuie sa mă duc cu tine la spital.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă duci în spate?
Ce romantic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

In spatele autobuzului. Sau poate am noroc, ai noroc, pardon, si suntem lângă spital.
hmmmm...romantic? Daca nu te-as cunoaste as zice ca mă placi. Daaaa, asta e imposibil. Hahaha

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Noroc' că mă cunoști.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da...sa zicem ca te cunosc, adică...stiu doar cum te cheamă si aaaammmm, aaaa, aaa, faptul ca ai cazut in WC la 3 ani. Asta explica multe

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă mă gândesc mai bine, am căzut și de pe casă.
Da nu mă tunsesem de ceva timp și păru' a atenuat căderea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai avut si tu noroc. Norocu' pro...incepatorului...aham, da.happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te-aș cunoaste as spune ca tie îți cam place de el. Ti-ai pus numele lui. Daaa, asta e (im)posibil

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Aham, citeste mai bine... F*ckingKillYouSleepy. Nu cred ca exista iubire in numele meu. Bine... Daisuki înseamnă iubire, dar nu se pune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Aham, citește "Sleepy".

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai da nu se pune daca citesti doar finalul

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... Aici ai dreptate, trecem peste. Dar tu si Sleepycă...Tot cred ca il placi macar puuuuuțin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Daaaaa...il ador chiar. L-as stânge in brate pana l-as sufoca.
Adică Nici măcar nu suna bine Sleepy si Daisuki. Yhhh, nici in scris ni suna bine.
Femeie, vei sa am cosmaruri? Îl visez naiba la noapte. Doaamne feteste!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu, dar suna bine Lorena si Tudor. Sau Lori si Tudi. Până la adânci bătraneti, bătrâneți,...

Acum poți sa îmi dai una, m-am tâmpit de la atata ciocolata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Femeie...vrei sa-mi dau foc? Gata, nu-i mai dati ciocolata ca aberează!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ciocolataaaaaaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Fructe nu ciocolata. Uite celulita...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine. Fructe! Si mai bine! Tocmai ce am mâncat acum câteva ore un mar si o banana. Ciocolata nu am mâncat. N-am mâncat ciocolata deee... 10 ore!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

E un început...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Am stat eu si săptămâni fara cioco.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Asta e prea incredibil.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios. Îmi place mult ciocolata, dar mănânc una pe săptămână, asta lăsând gluma de-o parte (dar nu prea departe ca sa o aducem înapoi după) si nu sunt grasa sau altceva si nu mănânc 2 ciocolate in ora de franceza cum fac colegele mele. Si când țin post=> fara ciocolata. Deci, cred ca cel mai mult am rezistat 1-2 săptămâni.
Si, readucând gluma, sigur Doub se supăra ca vorbim despre ciocolata fara ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Doamne ce naiba vrea ăsta sa zică? O.o

| Doub a răspuns:

Pentru ca isi "permite".smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că vor să-şi facă abonament la harem.winking

| PŞtefaniaP a răspuns:

De mere verzi.
Stai.
De ce nu de mere rosii?
Aaaah, de fapt de mere galbene

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Raspunsul: Valoare.