| BereLaRece a întrebat:

De ce trebuie sa ducem gunoiul in pungi negre...adica de ce nu se fac si mov?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Deoarece pentru ca findca atunci cand ducem gunoiul practic inmormantam resturile.Se duce saracul gunoi la marele tomberon din cer.Si cum nu ne putem imbraca in negru de fiacare data cand ducem gunoiul macar il imbracam pe el in negru sa tina el doliu pentru el insusi. Logik nu?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Gunoiul e emolău.

| LadyInBlack a răspuns:

Eu am pungi albastre da' mai mereu se nimereste sa fiu imbracata in negru cand il duc. laughing

| maryellen91 a răspuns:

Ca negru se asorteaza cu orice deci poti duce gunoiul si in costum de baielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coşul de gunoi poartă doliu pentru gunoiul aruncat