| mhn24 a întrebat:

De ce trollingul este atât de importnat.
http://i.imgur.com/xjeQr.png
Lol Productions give ya trolling, no happiness.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel23 a răspuns:

Mda ce sa zic te-ai luat si u dupa cratenker ala ai vazut ca o facut el cam de genu si ca il admiram asa multi si hop top si u... rolling eyes plictisitor mai esti vino cu ceva nou ba!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Am început să scuip încercând să iţi dau stupid când ai spus că CiNeVa are dreptate... pfff... da' prost mai eşti

| pwp a răspuns:

Cum a zis si mersi, le faci din ce in ce mai bine happy

pacat ca eu nu stiu engleza rolling on the floor)

| FreakyFred a răspuns:

@mhn24, sa stii un lucru: "It doesn't matter what is your name, who are you or how old are you. You can't be more useless than JB"

| Me_5216 a răspuns:

Bravo. happy