| ţυƒнυℓιтнαஐsustinetoatecampaniiletpu a întrebat:

De cine va place cum il interpreteaza Bendeac? mi-e fernando se stiee, ala care zice nu stiu!, thy chish in freza! etc.

8 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Prostia e usor de imitat...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

@KazimirSiSotia si o bere la PET

| pwp a răspuns:

Bendeac e actorul meu preferat.
imi place cum interpreteaza orice personaj

| DudaYeah a răspuns:

Imi place mult de gigi becali si momaie big grin

| Dollicious a răspuns:

Naomi; Daniela crudu; Fernando; Ricardo; Nu stiu, si cam atatbig grin

| Patrik a răspuns:

Pe Daniela Crudu a interpretat'o bine laughing). Bendeac ii genial! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bendeac? a panarama aia de om care se strimba si se poceste la televizor, ala de a fost fotografiat cu limba-n ceasca prietenei sale, maninca si el o paine saracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NoOneCanJudgeMe ai o suta de jb de la mine big grin fara gheata ca strica gustu si taria