| PedoBarbie a întrebat:

De pe ce planetă ești?

46 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Deviluke smug

| unprietenaproape a răspuns:

Nu stiu, sant ratacita p aici.mi am pierdut memoria cand am ajuns pe asta. ajutooor

| Happyjump a răspuns:

De pe planeta clanță.

| GirlsRaLu2003 a răspuns:

Terra, nici nu ști după ce planetă ești! laughing)))) happy

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Da. De pe planeta,, stralucitoare ", singura pe care exista viata, mai este numita,, planeta vie ". A fost facuta intr-un mod minunat.

| lizemm a răspuns:

Cateodata am senzatia ca sunt pe marte dar imi amintesc mereu ca sunt pe pamant big grin

| lisande a răspuns:

Alternia.
I'm a troll.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Prefer Şuncă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E hai că exagerezi.
Se numește Terra.

| tigrutacrinuta a răspuns:

De pe venus ca-s fata! (duh)

| SashaSiAtat a răspuns:

Sunt de pe o planeta nedescoperita inca si aici vorbim doar straineza sau extratereza. Depinde ce dialect preferi.

| LikeeChocolate a răspuns:

Pamant....cred?

| Haha123 a răspuns:

Ce intrebare..nu cred ca cineva ar putea raspunde corect la aceasta, mai necesita si un timp mare de gandire. Te rog, pune o intrebare mai usoara. Multumesc!

| Ce_Mai_Vrei_Ana_1985 a răspuns:

Pamant

| anononymos a răspuns:

De pe px 1 din galaxia omega 14 E happy

| dalii389 a răspuns:

Venus, tu? happy