| Sconcsiş a întrebat:

Deci fata asta e extraordinară. E incredibilă. A făcut un record mondial foarte greu de doborât. E vorba de Rebecca Black. Deci proasta asta mică a reuşit să întreacă prostia lui Just-in Tanga.
Are de 10 ori mai puţine viewuri decât Tanga şi de aproape 5 ori mai puţine like-uri, dar are la fel de multe dislike-uri. CUM E POSIBIL? Refuz să cred că e mai idioată ca Tanga, care e cea mai proastă femeie.

PS: Nu spun că Tanti Rebecă nu îi proastă, da Tanga... Totuşi Tanga îi prea proastă.

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Nu trebuia să vă zic de rebeccasad

| Sconcsiş explică:

Pff, am uitat de link-uri :)
Ms Raul9004 pentru atenţionare
http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| Deny1333 a răspuns:

straight face mai bine tac, că altfel o să mă suspende Stela.

| 3rdWW a răspuns:

Gizasss...
Are o voce asa uimitoare! *ii da o lacrima*
Sunt mandra de ele!
Sa te prezinti in fata lumii cu un fatau de pokemon si cu o voce de cangur masturbat inseamna ceva! Inseamna curaj!
Sauu... prostie?

In fine. Va admir!

*sarcastic mode off*
@Loome, si eu vreau un snitzal. puppy dog eyes

| EvangelineDS a răspuns:

As vrea sa zic eu ceva... dar mi-e frica ca ma suspenda adminiisadsad

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sconcs, ce-ar fi să le şi traducem? Vă dau aici un pont, însă nu răspund pentru eventualele daune cauzate auzului sau posibilelor sechele cauzate de melodie şi de videoclip.
http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0

P.S. Vă recomand şi nişte dopuri de urechi înainte să ascultaţi! :)

| Loome a răspuns:

*muşcă în continuare din şnieţăl*

| Enigmă a răspuns:

Melodia ei imi aminteste de "ursu' doarme doarme" din gradinita.

| Quest a răspuns:

Nici o fiinta umana nu poate atinge "performantele" lui Justin!

| melc a răspuns:

FUN FUN FUN!
we we so excited.
devenise un meme la un moment dat, vad ca s-a calmat lumea.