| StarMagda a întrebat:

Deci. HELP ME, sunt disperata.Am mai pus o intrebare.am luat jocul, l-am instalat dar nu a mers.Am incercat sa il dezinstalez dar nu merge.Am intrat la control panel programs and features dar jocul nu este acolo(eu cand l-am instalat nu am stiut ca pentru al dezinstala trebuie sa intru in control panel si l-am "dezinstalat" cu recycle bin, asa ca am bagat jocul prin recycle bin si cred ca l-am sters din el). Asa ca eu cred ca de asta nu il gasesc pe nicaieri in calculator.Asa ca eu m-am gandit ca daca iau alt joc(acelasi dar alt cd)o sa mearga dar COSMAR nu merge! crying si nu stiu ce sa mai ma fac! Vreau neaparat sa il joc si de aia l-am mai cumparat inca o data dar imi arata din nou ca e instalat! Ajutor HELP HELP HELP

Iar categoria am pus-o pe asta deuarece chiar nu stiu ce sa mai fac si aici intra mai multa lume.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stai,stai ...adica fiindca nu ai stiu sa instalezi ai mai cumparat inca un joc LA FEL, si acum te plangi ca tot nu iti merge? ...doamne.era o data o vorba cu gradina ta!
*acum e padure...*

| CautNume a răspuns:

Http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg
si totusi ce naiba faci aici?
si cum crezi ca te putem ajuta daca nu ne-a zis ce programe ai si ce joc e si de`astea

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dăi un search dupa el. Si zine si despre ce joc este vorba.winking