| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Deci sunt asa de paros... n-am cuvinte sa va descriu! Peste tot am par si pe cur, burta, brate, gat...peste tot. Vreau sa ma epilez, dar nu peste tot. N-am bani sa-mi cumpar ceara de epilat asa ca m-am gandit sa ma epilez cu cea din urechi. Dar nu-mi ajunge! De aceea va cer ajutorul. Dati-mi si mie ceara din urechi de la voi sa ma epilez cu ea.Va rog!

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

@Elodia e vaca?!?

@GoguLăvFataCuPompoanele
eu nu am, da` are bunicu` vreo 3 kile.iti convine?

| Dash a răspuns:

Bine, iti voi trimite prin posta.

| AudImagini a răspuns:

Presimt ca te cheama Georgicuta

| totElodia a răspuns:

Ma duc sa ma baleg.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Mai pui atatea intrebari proaste¿Si ce-i asa de T|A aici? D|S primeste si d-astia ca tine, sa stii!

| alliss a răspuns:

Vrei sa pari amuzant nu? yawn Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu-ti iese. mai mult esti gretos yawn

| Zangetsu a răspuns:

Nu ai ce sa faci, tu esti un homo sapiens din ala mai putin evoluat si te asemeni mai mult cu maimutele decat cu oamenii. daca iti dau parul jos o sa creasca mai des, mai bine fa epilare definitiva sau da-i foc.

| BaDrihanna a răspuns:

Allis are mare drepatate pari gretos idi