| Laurgeorge1432 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani... vreau sa ma epilez pe tot corpul (maini picioare, piept,burta...) *nu sunt paros, dar o sa ma apuc iarasi de sala imi place aspectul epilat* fiecare gandeste cum crede.
Ce sa incerc? *ceara mi se pare prea dureroasa...ma gandeam la crema.Se ideseste rau parul? si cam la cat timp ar trebui sa ma epilez?
Multumesc frumos :*

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai fetele se epileaza pe tot corpul. Ai asemenea tendinte?

| Laurgeorge1432 explică (pentru darrio2007):

Culturistii si se par "FETITE"?

| darrio2007 a răspuns (pentru Laurgeorge1432):

Cand ai sa devii culturist este alta treaba.Dă bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam un prieten care zicea că trăim într-o lume de lesbiene.
Pe zi ce trece îi dau dreptate din ce în ce mai mult.