| DebbyBR a întrebat:

Doamne Apara Si Pazeste...
http://www.tpu.ro/......uri-funda/

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe cand sa vad si eu...oh go on

| Bya132 a răspuns:

*se uită în sus*
Mare ți-e grădina, Doamne!

| Kazimir a răspuns:

Ala e numarul lu bastet...

| Bastet a răspuns:

.ăla e numărul meustraight face

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

devil multumesc acum stiu ce sa fac cand vrea inca un puradel

| Gumã a răspuns:

O fi sunat careva?laughing
pazeste`ma de proaste ca ea

| 3rdWW a răspuns:

*isi face cruce*

| Tourniquet a răspuns:

Ha? Doamne fereste! Pacat ca nu pot vedea raspunsurile si imi arata prima pagina a TPU-ului. straight face
Prostia omeneasca. not worthy

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Sfânta Gadovia care mănâncă iaurt cu fructe ce proastă e...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Hee?
Ce?
Lol!
Cum zici si tu, Doamne Apara Si Pazeste, Ca Mare Iti Este Gradina Doamne!

Da nu pot sa accesez linkulsad!
Sa vad raspunsurismug!
da cinevca care a putut accesa nu poate sa-mi trimita si mie sa vad despre ce e vorbadevil! raspunsuriday dreaming!

| HepiBăluuns a răspuns:

Oauuuu! Daca e adevarat,fata asta are nevoie de consolare de la parinti, dar si de la un psiholog. Uite asa te nenorocesti pe viata daca iti incepi viata sexuala de la o varsta frageda, cand nu stii ca trebuie sa iei niste pastile dupa.Iti dai seama ca si-ar soca parintii?
Dar daca nu e adevarat, nu a facut o gluma prea normala si tot ar avea nevoie de un psihologstraight facestraight face

| Tequila a răspuns:

Completare de la Bya132
[...] Si multi prosti ai in ea.