| AinştainIsBack a întrebat:

Era o zi normala... Adica asa credeam ca va fi...

Pierdeam vremea pe TPU. Mai exact, pe T/A.

Am vazut intrebarea lui exceel cu numarul lui de telefon, asa ca m-am gandit sa il sun. Eu nu voiam sa vorbesc, asa ca la inceput el vorbea si eu tastam pe un anume chat.

M-am gandit ca poate e bine sa vorbesc si eu, si asa am facut. Am vorbit cu el cam jumatate de ora. Mi-am dat seama ca e de treaba, asa ca nu am tinut legatura. Probabil el nici nu mai stie cum ma cheama.

*In timp ce pe acel chat Marian si Crucified faceau...pai, ceva*

Ce faci, Miss?(Pe numele de TPU, XxXSkylerXxX)

Bine *introduce aici o injuratura*

Cati ani ai, Radule (Einstein, pe numele de pe chat, nume predestinat)? Daca nu imi spui, te voi bate la cap pana unul din noi moare.

Da. Da, am.

Am iesit de pe acel chat, deoarece am crezut ca imi scade IQ-ul direct proportional cu timpul pe care il petrec stand acolo.

*Intre timp, pe T/A*

Digital112: Intrati pe http://xat.com/oameniRAI pentru ca automobile.

NixyTroy: Am zebre australiene si il iubesc pe Ashadow!

Da, deci trebuia sa ies imediat, asa ca m-am dus la Stiinta si Filosofie.

Un user: Telefoane nu stiu ce categoria gresita.

Alt user: *Insereaza aici o intrebare lunga, dar interesanta*

Hmm, ma gandesc eu, aceasta pare sa fie o intrebare interesanta. Am intrat, am citit toata intrebarea, apoi m-am gandit la un raspuns. Intre timp, am vazut ca am primit o funda la categoria T/A.

Am terminat de scris raspunsul, am trimis, dar tot voiam sa intru pe chat.

Uau, m-am mirat eu, este chiar mai multa lume acum!

Marian(NoobSaibot pe TPU): Ce sa mai fac, Miss, la poveste?

Am vrut sa mai vorbesc cu Zombalaul(suspendata si acum ne intreaba de ce inca este suspendata) despre varsta mea. Am vorbit pe privat cateva pagini despre chestii filosofice care nu prea aveau sens pana mi-am dat seama ca ma spioneaza, asa ca a trebuit sa ii dau varsta reala, deoarece deja o aflase si tot ma intreba:(.

Acum, ca totul era implinit, am putut sa ies de pe chat si sa fac altceva. Sa fi fost asa de usor? Ah, speram sa fie, dar nu.

*Intre timp pe chat*

Miss(XxXSkylerXxX):Ahh, Ashadow are bmw, iphone si 85 cm, da, e al meu!

Acum chiar toate erau implinite, am putut sa citesc in continuare nuvele de Rebreanu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-ar fi trait Slavici, v-ati fi inteles de minune.

37 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ainştain, Ainştain, micul povestitor al T/A-ului.
Aş putea să te completez cu câteva chestii?
Bine.

PreasfinţitulShooty - "Sunt un gras infect, urât şi cu **** mică."
Efzy - "Am 13 ani, sunt a 6-a şi încă o aştept pe buni să-mi facă masajul ăla. " - Mincinoasă cinefilă.
Foxy - "Retardatule. Agramatule. Nesimţitule. Sunt sexy (dacă eşti gay, îţi arăt o poză cu mine şi devii hetero) şi ştiu toate poziţiile sexuale." - Roşcato.
Styaos - Sunt mai masculină decât toţi de aici. Să-mi sugeţi **** dublă." Pisi Mik(u).

P.s.: poate vorbeşti cu Cristina şi-i explici amănunţit că a trecut luna aia. Bagă-i acolo termeni complicaţi, poate chiar neexistenţi.

| LordBolton a răspuns (pentru Pricked):

Si eu nu apar in raspunsul tau?

| AinştainIsBack explică (pentru Pricked):

Ba, la Foxy sunt de acord cu tine. Draga Cristina, un utilizator care avea un limitat avertisment timp de 1 luna vrea sa iti spuna cu adaos de amanunte ca a trecut acea lungu, foarte lunga luna, asa ca ea iti cere sa ii scoti avertismentul.

| Pricked a răspuns (pentru LordBolton):

Noobişor, eu i-am menţionat doar pe cei care n-au apărut în întrebare.

Aşa că întoarce-te liniştit la laba ta. love struck.

| OnuOnulică a răspuns:

Însfârşit ceva interesant!

| єχcєєℓ a răspuns:

Taci ma Radu ca stiu cum te cheama laughing

| LordBolton a răspuns:

Ce misto. laughing

| Seducatorul a răspuns:

Nu-l mai plagia pe Eminescu!

| AinştainIsBack explică (pentru Seducatorul):

O sa o iau ca un compliment.

| Seducatorul a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Poti s-o iei si ca supliment!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din toata trancaneala asta, sa inteleg ca fricosu' de Tavi a vorbit la telefon cu o persoana necunoscuta?
Bravo Tavi, primesti o suzeta noua pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că nu sunt singurul care şi-a schimbat numele în momentul ăsta...Acum pot să mor fericit.

| AinştainIsBack explică (pentru anonim_4396):

laughing mdea, zsradu-Einstein. Tu cine erai inainte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Athon.

| AinştainIsBack explică (pentru anonim_4396):

Misto.

| LordBolton a răspuns (pentru anonim_4396):

Turbox e viu? Misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Mda, oricum nu voi mai rămâne prea mult timp pe aici.

| Macryna a răspuns:

Cam asa scriu si eu compuneri apropo bem o bere?

| AlexandraCris a răspuns:

Poţi să faci şi continuarea. laughing)

| AinştainIsBack explică:

Cu ocazia acestei intrebari, Ashadow, alege: Te vei insura cu Nixy sau cu Miss(XxXSkylerXxX)?

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Wow,asta suna a decizie importanta...pacat ca n-am vazut aceasta intrebare.

| AinştainIsBack explică (pentru Ashadow):

Intrebarea a fost pusa pe chat. Miss(XxXSkylerXxX) te iubeste, la fel ca si Nixy, deci alege dintre ele 2.

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Hm,tu n-ar trebui sa stii deja ce voi alege?

| AinştainIsBack explică (pentru Ashadow):

Eu cred ca stiu ce vei alege, dar alege tu inainte sa imi spun parerea. Una dintre ele moare pe chat sa o alegi pe ea...

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Dar daca alegerea mea nu va fi in comformitate cu parerea ta?

| AinştainIsBack explică (pentru Ashadow):

Ar insemna ca eu am gresit si aia e. Doar alege, si indeferent de ce ai alege nu va fi gresit.

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Dar eu...NICI MACAR NU STIU DESPRE CINE VORBIM crying(((((((((((( plang plang plang

| LordBolton a răspuns (pentru Ashadow):

Nu il asculta, nu alege cine stie ce se poate intampla...

| AinştainIsBack explică (pentru Ashadow):

Alege dintre: XxXSkylerXxangrya.k.a MissDarkness) si NixyTroy, nu conteaza dupa ce alegi, doar alege ca mor astea).

P.S.: MissDarkness crede ca ai Iphone, BMW si 85 cm la...Bine, alege. Miss te iubeste.

| Ashadow a răspuns (pentru LordBolton):

Hiii e ca si cum as avea cate un dracusor pe fiecare umar: unul inteligent si pe tine :O
O sa-mi deformati coloana, dati-va jos.

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Bine dar cum ma conving sa le aleg?

| AinştainIsBack explică (pentru Ashadow):

Una te iubeste, una te place. Ghiceste care te iubeste(cea pe care o vei alege) si castigi o funda la partea a 2-a.

| LordBolton a răspuns (pentru Ashadow):

Trbuie sa le cunosti pe amandoua cum cred ca pe Nixy a cunoscut-o acum trebuie sa o cunosti pe skyler care e aici momentan http://xat.com/oameniRAI?p=6%29

Ai grija musca rau fata asta :)

| Ashadow a răspuns (pentru AinştainIsBack):

Neinteresant,pas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Deeci?

| AinştainIsBack explică:

Sa mai fac si continuarea?