| LordBolton a întrebat:

Stitile T/A ale noptii :

T/A devine din cce in ce mai populat.

Unii useri mai vechii s-au intors :miku, robijam, allealexa...

Numarul intrebarilor noi de pe T/A a crescut de la 13 la 28

Alt studiu facut arata ca o treime din intrebarile puse mai nou pe t/a sunt stupide.

Stirile t/a revin.

Un studiu al t/a arata ca cel mai seducator user este RectiSeducatorul.

NoobSaibot (je ) a inceput o mica povestire de plictiseala...

Avem materiare reale chiar aici "Pentru ca este noapte si nu am ce face :

Deci in 2014 un virus incontrolabil loveste tpu.ro utilizatorii devin zombie, zonele grav afectate sunt cele foarte aglomerate... dar zombie ajung si pe t/a. Dupa lupte ramase in istorie ultimii 1000 de useri de pe tpu.ro se luptau sa suprevietuiasca.
Viata era grea chiar si pe t/a, nu prea puteai iesi afara pentru ca erau zombie peste tot. Intr-o alta parte a t/a-ului Exceel sa chinua sa omoare zombiie cu un bat.

Exceel : - Muriti in pana mea. *sa arunca batul dupa un zombie*

Totusi asta fusese inutil si fiind depasit numeric el se ascunse intr-o pubela...

Exceel : - Cred ca am lovit ceva.

Miku : - Pe mine idiotule.

Exceel : - Ce cauti aici?

Miku : - Incerc sa supravietuiesc.

Exceel *aproape razand* - In tomberoane ai ajuns.

Miku : - Nu fraiere, ma ascund de zombii

Exceel : - Ce coincidenta si eu fac asta.

Miku : - Doar fa liniste si asteapta.

Pe o insula :

Noob : - cum naiba am ajuns aici? nu imi amintesc nimic. stai un pic... *isi aminteste*

Am plecat cu avionul dar c*catul ala de avion s-a prabusit si de asta vorbesc din boschet. hmm cred ca ar trebui sa caut ceva de mancare, sper ca insula este populata de oamenii buni si primitori, ar trebui sa nu m-ai vorbesc singur.

Si apoi plecasi dupa mancare si scot un topor de avion si plec la vanatoare.

In mijlocul t/a :

Digi : vreti sa stiti cum puteti scapa de zombie?

aLLealexa : - cum.

Digital112 : - Intrati aici xat.com/oameniRAI?p=6)

Alleallexa : - Nu.

In pustietate :

Ashadow : - am reusit sa scap in sfarsit de retarzii aia nemorti.

Dar din boschet iesea Crucified zombi care urla :

Cruci : - Ashadow! raghh *si sarise spre el *

Ashadow : - Oh ***.

Ashadow a nceput sa fuga si incerca sa scape de ea in padure.

Reciseducatorul vazand intamplarea asta de pe munte, ii defasfacu o cola si se aseza pe sezlong.

Rectiseducatorul : - Ce vara minunata pe t/a, totul merge bine...

Va urma...

Stiu asta se intampla cand sunt plictisit... Noapte buna. " Semnat chiar de NoobSaibot.

Senzational.

Care este cea m-ai mare dorinta a voastra?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Pfoai mai bine ma omoara zombii decat sa fiu inchis cu ea intr-o pubelă laughing pe langa asta, dorinta mea cea mai mare este ca tu Mariane sa te ocupi de acum de stirile T/A tongue

8 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Pustietatea t/a -ului s-a mutat, aici
http://xat.com/oameniRAI?p=6

| LordBolton explică:

Sezational, probabil ca sa castig la loto.

| LordBolton explică:

Este exact ora 02:19. Stirile noptii se incheie aici eu sunt Noob si sunt bucuros ca v-am cunoscut, nopte buna 2!

| Seducatorul a răspuns:

Sa fie mai multe fete pe insula, asta-i dorinta mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ar fi fain ca viața mea să fie un anime. Horror. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să bage ăştia la şcoală sonerie în toată regula, nu să ne pună să batem la clopot d'ăla de cimitir când suntem de serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Wtf? eu am fost mancat de Crucified sau de ce nu apar in poveste? -.-

2. Dorinta mea este sa am o dorinta, cu care sa imi doresc o dorinta: dorinta de ea dori dorinte tuturor dorintosilor

Da, stiu, ultimu cuvant nu o avut sens, da' nu cred ca a observat cineva devil

| SabinaQueen a răspuns:

Daca tu nu m-ai inclus, nici eu nu ma includ in aceasta intrebare.