| NobodyHeree a întrebat:

Este o intrebare pentru Mufla, mhn24, Cretacker...atunci cand trimite-ti imagini pe TPU...cum face-ti?

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la cum pun imaginile pe site... Cred ca daca iti dau site-ul te descurci si singura :) http://imgur.com/ Bafta;)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree explică:

@mhn24deSarbatori am crezut ca si tu desenezi happy

| PiXel a răspuns:

Poti incerca si uploadand pe Photobucket. Apoi doar copiezi linkul pentru poza si dai Paste unde vrei xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mhn24deSărbători : Daca dupa ea poti, inseamna ca poti laughing). Gandeste-te tu, ai primit fundita de la elasexygagica, inseamna ca poti sa faci de toatelaughing.