| anonim_4396 a întrebat:

Esti cu o fata de ceva timp si sunteti pe cale sa faceti pasul cel mare[esti baiat]. Ajungeti in camera, saruturi, chestii si ajungi la punctul sa-i dai jos panatalonii, si ce sa vezi? Are...par pe picioare!laughing
Prima reactie? Continuarile inteligente si pline de imaginatie de premiazawinking

Răspuns Câştigător
| Christinne a răspuns:

Pai baiatul continua explorarea, desface picioarele si stupoarestraight face faza ca in scarry movie cand ies liliecihappy si evident, baiatu vine cu drujba si face curatenie acolo, dupa care isi face datoria de barbat, fumeaza o tigare, pleaca si...se intoarce si a2a zi daca nu are alta optiune ca nah, barbatul tot barbat elaughing)
Srry boysbig grin

15 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Voi radeti dar eu am avut o prietena care avea par pe piept. Pot sa va spun ca nu are gust bun. Am inbracat-o si am plecat sad

| Razvan a răspuns:

Deci raspunsul lui @minty e de 10rolling on the floor
Dar cred ca mi-ar pieri cheful instant cand as vedea asa cevathinking

| Ea12345 a răspuns:

@roby sinecr imi pare rau pentru tine rolling on the floorrolling on the floor

| Minty a răspuns:

Si ii spune fetei''Hai sa ne barbierim''hee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Daca iti place intr-adevar fata, inchizi ochii si mergi mai departe.

| Aℓida a răspuns:

LOL straight face ii zici...Gilette! Perfect Barbatesc! Si treci la actiune...[la barbierit.nuu la altceva]//Saaau o mai cercetezi si daca vezi ca are si barba, e clar! E Naomi!

| Casiana a răspuns:

Atunci el se trezeste imediat si realizeaza ca totul a fost decat un vis.Morala? Intotdeauna fetele care se asteapta sa fie dezbracate se epileazalaughing...

Happy end:X

| anna01 a răspuns:

Si surpriza, desfaci picioarele si rasufli usurat, macar acolo unde trebuie, are par.

| Marica_2964 a răspuns:

Gilette! Perfect barbatesc!

| anonim_2270 a răspuns:

cred ca s-ar duce dq. laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intreb;-Dragostea mea, cind ai coborit din copac? Si apoi mauit si la parul de pe mine si-i zic;-Hai fuguta inapoi ca ne papa lupul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, nu credeam ca omul se naste din maimuta. Credeam ca doar din barbat, de ce ma contrazici? laughing
Acum serios, nu cred ca ar conta chiar asa de mult.

| ZippyCata a răspuns:

Mas caca pe mine laughing

| LolikShikariBlondeGirl a răspuns:

Sa nu aiba par pe fund... laughing

| anni a răspuns:

Eu cred ca zimbesti, dar nu ca sa-l faci sa se simta incomod, putin de rizi si continuii mai departe ceea ce ai inceput.