PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Eu, Penisul, va cer respectuos o marire, din urmatoarele motive:
* Fac munca fizica;
* Lucrez la adancimi mari;
* Ma arunc cu capul inainte in orice fac;
* Nu am weekend-ul liber sau sarbatorile calendaristice;
* Lucrez intr-un loc cu umiditate mare;
* Nu sunt platit pentru orele suplimentare;
* Lucrez intr-un loc intunecos, ce dispune de o ventilatie proasta;
* Lucrez la temperaturi mari;
* Munca mea ma expune la boli contagioase.

Raspuns:

Stimate Domnule Penis,

Dupa citirea cererii dumneavoastra si luarea in considerare a motivelor, administratia va refuza marirea de salariu datorita urmatoarelor motive:
* Nu lucrati 8 ore pe zi incontinuu;
* Adormiti la munca dupa o perioada scurta;
* Nu intotdeauna ascultati ordinele superiorilor;
* Nu stati intotdeauna unde trebuie si vizitati alte zone;
* Nu luati initiativa – trebuiti stimulat ca sa puteti incepe munca;
* De obicei va lasati locul de munca murdar la sfarsitul turei;
* Nu intotdeauna urmati regulile de siguranta, cum ar fi sa purtati echipamentul necesar;
* Nu puteti lucra tura dubla;
* Cateodata plecati de la locul de munca inainte de a va termina tura;
* In mod constand intrati si iesiti de la locul de munca, purtand 2 sacose suspicioase...

Cu sinceritate,
Conducerea

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Mai veche decat internetul...

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Eu cred ca ar trebui o marire la unghii! Ele mor repede, si nici macar nu sunt platite bine, viata scurta si urata.

| Glumet a răspuns:

Domnule Penis, daca doriti va pot mari dimensiunea.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Fără supărare dar asta e adevarul...

| valimihai154 a răspuns:

La mine in liceu mi se spune Piton... cred ca stiti de ce ..am o pagina oficiala cu el laughing

| mleonte81 a răspuns:

100% adevar

| iuLyNes a răspuns:

5 lei pentru fratele Penis
Făra număr, Făra număr, Făra număr