| LeeJiEun a întrebat:

Eu si o verisoara vrem sa facem spectacol amuzant acasa dar nu stim ce... Daca stiti voi spuneti ftttttt repede ca diseara trebuie sa facem...Ms.

10 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Incercati un 69 imbracate in latex cu Bieber la maximstraight face

| ViezurE a răspuns:

Să ne bei.Copchil prost ce eşti. Întreabă altundeva de dansuri şi spectacole.

| AudImagini a răspuns:

Păi cântaţi Giatin Bibăr evident... Cred că deja plănuiaţi să faceţi asta

| ɔɐıɔ a răspuns:

Incercati un dans sau un scenariu(amuzant)

| ɔɐıɔ a răspuns:

Zici ca esti FunnyGirl aialaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Dar nu vrei sa reciti si o poezie?laughingbine ca e la T/A ca mai avem de ce rade

Răspuns utilizator avertizat