| Geanin a întrebat:

Eu sunt singurul care stia ca Geanin e baiat?

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sunt singura care nu știe cine e Geanin?

| Geanin explică (pentru Musique):

Jeanin=Geanin!

| Musique a răspuns (pentru Geanin):

Oh, da.
Sigur este o mătură fără coadă.

| KillMePlease a răspuns:

Nu!
mai ştia şi Geanin, Geanin şi Geanin!

| KamaSutra a răspuns:

Eu stiam ca e baiat

| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Vezi ai devenit neamuzanta si totul e din cauza mea

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Nu-mi pasa ce spun ceilaltidaca l ei neamuzanta inseamna fara glume perverse, nu-mi pasa

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Sti ce e ciudat la tine? Tot spui ca nu-ti plac glumele perverse dar username-ul tau este "kamasutra". Probabil ca din cauza asta majoritate is perversi cu tine. Ai unele raspunsuri bune la alte categorii... dar iti lipseste amuzamentul.

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu numai cu mine, cu toate! Imi lipseste amuzamentul, asta e, n-am venit aici sa fac glume perverseDar stii ce e ciudat la tine? Spui ca nu esti Suck, dar am din ce in ce mai multe motive sa cred ca tu esti Suck thinking

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu cred ca identitatea mea conteaza in acest subiect. Am citit multe intrebari si nu am vazut nici o perversiune. Nu esti neamuzanta pentru ca nu faci glume perverse, esti neamuzanta pentru ca nu ai simtul umorului, umor inseamna sa intelegi glumele si sa stii si sa faci glume. Nu e cazul sa hulesti viata de pe acum, am vazut copii paralizati in carucior si am si vorbit cu unul, am glumit cu el si a ras, ba mai mult... a inceput chiar el sa faca glume si sa se distreze, acesti oameni sunt un exemplu pentru noi toti.

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Ok,atunci nu inteleg eu glumele astea si sunt lipsita de umor

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Atat ai inteles din ce am zis eu? Nu ma mai obosesc. O dupamiaza placuta! :*

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Am inteles ce-ai vrut sa spui, insa nu vreau sa inteleg acele glume si nu vreau sa raspund la fel.

| BlackArt333 a răspuns (pentru syd2):

Din cauza ta s-a sinucis Suck?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Serios? sunt deceptionat...nu mai stiu ce sa mai cred

| LaughingKarima a răspuns:

Nu stiu cine e deci da, doar tu stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stiut mereu ca Geanin e baiat, doar odata m-a incurcat cineva si nu mai stiam ce esti sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand mi-ai dat poza am aflat. Si atunci am zis " stai, ce? E băiat? Du-te frate..." :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam că ești băiat, te știu încă de acum 2 ani, de pe vremea când te numeai Vito.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Esti boss!
Ce prost eram atunci! Ce vremuri, ce vremuri...

| L1feDRAIN a răspuns:

Nope, doar ca esti transexual pentru mine.

| Geanin explică (pentru L1feDRAIN):

Cum poti sa zici asta? Ș(
Dupa ce ca acum o luna am facut desenele alea cu ASH!
.
Chiar pun tot la suflet!
Kama aveai dreptate!

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Geanin):

Nu iti jignesc munca,
pur si simplu imi faci asa parere, sincer.

| Geanin explică (pentru L1feDRAIN):

De ce?
Pentru ca pun poze cu fete?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Geanin):

Da,
de fapt si eu am acest tic, dar in fine rolling on the floor

| SabinaQueen a răspuns:

Am stiut dintotdeauna

| vaporwave a răspuns:

Geani e nume de tigan

| Geanin explică (pentru vaporwave):

Geanin*

| vaporwave a răspuns (pentru Geanin):

nu, e Geani

| Geanin explică (pentru vaporwave):

Ma rog! Vrei sa mai vorbim sau o lasam balta! Si nu o sa ne mai intalnim niciodata!

| BlackArt333 a răspuns:

Eu sunt singura care nu stia si nici nu-i pasa cine naiba e Geanin?

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Plraca de aci! Nu te-a bagat nimeni in seama!
Hai, pleaca ca te bat!
Te-am intrebat eu ceva!

| BlackArt333 a răspuns (pentru Geanin):

Vai! Dar ce sensibil esti baietas! Ce? Te-a jignit o fetita de 12 ani? puppy dog eyes

| BlackArt333 a răspuns (pentru Geanin):

Ce e cu asa?

| Geanin explică (pentru BlackArt333):

Nimic!
Nu stiu!
Sorry ca te-am deranjat!