| mariaalessandra a întrebat:

Fara suparare toti ce folosesc,,cauze nobile". Dumnezeu sa va ajute.

Categorie:cauze nobile

Mariaalessandra este o fata din TPU care sufera de boala nuainiciofunditanemie, care agraveaza starea ei de multumire!
Daca vreti s-o ajutati puteti in viitor sa dati unul dintre raspunsaurile ei,, raspuns castigator"
Pentru mai mu7lte informatii accesati:www.astanueunsitereal.nu exista.ro

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Fundele mele sunt pazite de sarpele meu, deci n-am nici o teama...

| suităr a răspuns:

Asta afecteaza -1 persoane din lume.

| W3R4 a răspuns:

Din partea mea poţi să mori, că fundă tot nu-ţi dau! devil

| Ayako a răspuns:

Imi pare foarte rau*ce proasta ar fi daca m-ar crede* crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Ești tare. Text comic.

| Bia001 a răspuns:

De ce mi-ar pasa?

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Eu am Nepasitanemie happy ajutor happy.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Trist....foarte trist... sad.