| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Felicitari! Esti noul administrator al site-ului! ce schimbari intentionezi sa faci?

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Sa ma auto deblochez din suspendare. si nu numai pe mine ci si pe sconcs, mhn, bastet, mufla smug
sa sterg rubrica dragoste si sex sau sa o redenumesc in ura si pedofilie
p.s. Stela e nume de iapa

21 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Muuulte!

O sa ii deblochez de la suspendare pe bastet, mufla, sconcs.
Sa sterg urmatoarele categorii:
cauze nobile - noua categorie: comicuri
dragoste si sex - noua categorie : jocuri si distractii
adio reclame!
expertii TPU sa fie alesi la cererea userilor. ( daca este cazul, si prin intermediilor raspunsurilor )
sa ma asigur ca intrebarea coincide cu categoria respectiva. adica, o intrebare despre seriale sa nu aiba ce cauta la t/a sau mai stiu eu ce.
As incerca sa ma implic in cererile userilor. in fiecare zi, macar 1/2 ore mi-o petrec ajutand useri, si m-as uita la fiecare categorie in parte.
As da un mesaj de avertizare ' cersetorilor de funde ' si celor cu intrebari stupide, fara sens, si celor care incalca regulile de ortografie, in exces.
As fi cu ochii pe fiecare categorie in parte si la sfarsitul anului sa exista ' Categoria anului ' cea mai populara, unde se pot da si voturi. Cand vad ca o categorie sa lasa pe tanjeala, cum ar fi cauze nobile, voluntariat/ecologie sau altele, as adresa o intrebare userilor daca doresc sa se sterga si o useri sa propuna categorii, sa se consulte in legatura cu asta.

Dar tu?

Numai bine!

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Si eu as mai adauga o categorie.As numi-o "boli psihice"

| JUSTERINIandBROOKS explică:

Eu as da ban pe IP.in felul acesta am scapa de cei cu jde' mii de conturi create in scopuri tampite.Va dati seama ce ne-am imputina?

| JUSTERINIandBROOKS explică:

@Vladsmecherul asta al catalea cont e? nu va mai saturati, fratilorlaughing
P.S ce nickname de inteligent cu mai mult de 4 clase aitongue

| Pisicuța a răspuns:

Sterg toti cersetorii de fundite [bwaahahaha *evil face*]
Toate intrebarile ce contin cuvantul "Tema" sunt respinse.
Fac o noua categorie numita "Comicuri" si alta "comicurile de la gradinita".
Perioada de suspendare sa fie de 30 de zile.

| Loome a răspuns:

@giuly
Dar n`ar fi misto? smug

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai,incep sa recrutez personal devil... Vreau sa raman ceva timp la putere...
Cine se ofera?hee hee(Am nevoie de o mana dreapta si de 4 stangiwhistling)

| Tweetymrrr a răspuns:

Chiar nimeni nu se ofera?sad

| Tweetymrrr a răspuns:

Deci va anunt big grineLyASwEeT este OFICIAL mana mea dreapta! astept cu nerabdare si voluntari pentru manute stangiwhistling...

Răspuns utilizator avertizat
| AndaWest a răspuns:

Nu as accepta functia, deja care poate ma injura, imagineaza-ti atuncilaughing

| elasexygagica a răspuns:

Sa infiintez PATUL TPS (toti pentru sex) o categorie unde inhibitile sunt lasate deoparte

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

1.sa il gasesc pe cel ce da stupizi nefolositori si raporteaza intruna
2.sa scot reclamele
3.sa raspund la intrebari
4.sa se faca un concurs pentru expert TPU cu un test de cultura generala
5.sa dispara utilizatorii de 12-13 ani sau mai mici
6.intrebarile stupide sa le sterg si raspunsurile stupide
7.sa creez o categorie pe nume stiri inca una cu numele curiozitati

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Mă desuspendez.
Elimin fundele.
Elimin userii gen elahsexygagica [am pus h-ul ca sa nu ma vada]
Fara reclame.
Pun jocuri.
Pun preview de link imgur.
Scot unele categorii si introduc "Comicuri", "Bancuri" etc.
La pagina fiecarei categorii cate un chat pe care se pot pune intrebari si raspunsuri instant.
Fac un fel de tab`uri pentru intrebari diferite, userul o sa poata sa isi verifice profilul, sa adauge prieteni si sa raspunda la intrebari simultan.
Chat ca la afcebook, diferit de cele de la categorii.
Actualizari statusuri, poze, melodii, descrieri la profil.
Si ar fi o familie virtuala foarte tare.

| ArinaMK a răspuns:

Sa interzic intrebarile puerile, cum ar fi:
vrea cineva un cont de metin2
sau
pana la ce nivell ati ajuns la jocul x?
si intrebarile de genul

cine ma ajuta mai fac tema...
groaznic...
ce pot sa ziic... funda?

| andree_5411 a răspuns:

Niciuna majora.
Cele minore ar fi:
-stergerea intrebarilor de la categoria nepotrivita;
-schimbarea culorii din portocaliu in verde sau rosu;
-si as adauga un premiu saptamanal pentru cel care are cel mai mare punctaj saptamana aceea.Prin tragere la sorti, voi alege in fiecare saptamana cate 10 participantii.Vor incepe de 0 puncte si cine va strange cele mai multe puncte pe parcursul unei saptamani, va primi un premiu.Premiile vor fi diferite de la o saptamana la alta [ex. un epilator pentru fete, mp3 pentru baieti s.a.]
-As adauga categoria "ce se intampla doctore?" la care un psiholog va raspunde intrebarilor puse de membri, iar restul isi vor da cu parerea;
-as scoate reclamele;
-as organiza zilnic un chat intre orele 19-21 p.m. in care se vor discuta diferita subiecte de la zi la zi;
-as scoate rubrica "Cazuri nobile";
-intrebarile despre scoala sa aiba si ele o categorie numita "Scoala-NonRelax".sau ceva de genul.
Cam astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sa pun un test de cultura generala la creare cont.
2. Sa sterg conturile celor suspendati, pastrand in memorie adresa de mail pentru a nu le permite sa isi faca din nou un cont. whistling
3. Sa elimin reclamele.
4. Sa fiu activ pe site.
5. Sa mai adaug o categorie ("Altele") whistling
6. Sa iau in seama mesajele prin care utilizatorii imi cer sa le sterg contul sau o anumita intrebare (sau raspuns).

Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să șterg conturile celor obsedați de mine.
Să implementez un nou sistem de înregistrare a utilizatorilor, unul solid; cunoștinte de programare Web am, serverul TPU e tot ce îmi trebuie. Și pe contul ăsta pe care-l am acum n-am reușit să scap de 2 creiere bolnave.

| dulcika10 a răspuns:

Ceva cu mult sex, cat mai mult sex, si mai mult sex! uh!

| vladdutu a răspuns:

Sa il blochez contul la @lloveKazimir si sa i dau fundite in plus la NoOneCanJudgeMe