| pinguinuVerde a întrebat:

Femeia de serviciu TPU, poţi face curăţenie generală de utilizatori prin TPU? yawn

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

@FemeiadeServiciuTPUro

va iubesc profund! veniti si la mine sa faceti curat?

| Bastet a răspuns:

@FemeiadeServiciuTPUro

da, doamna!*ia pozitia "drepti*...beti si mancati ce vreti! doar e sambata!

| Reyskate99 a răspuns:

Asteapt sa o apropeze, si daca nu o sa apara in max. 48 ore inseamna ca nu o aprobato. funda?

| Băăă a răspuns:

Ai mare dreptate. Unii utilizatori chiar ar trebui "maturati" de pe TPU. Dar, femeia de serviciu nu prea apare, si, acei utilizatori nu pot fii d-ati afara incurand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu pot! Aș vrea, dar nu pot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bastet, mamaie, vin de luni! E sâmbătă! Mai stau şi eu la nişte seminţe, o cola!