| Ghindă a întrebat:

Fratilor, carei faza cu @Clannad? la fiecare raspuns trebuie sa puna replica "ce te freaca pe tine", de fiecare data jigneste cate un utilizator, dar pana la urma cine naiba se credea ea?

15 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ea e un c*i intr-o caldare.

| Gumã a răspuns:

.,nu era asa!

| BastetReloaded a răspuns:

Lol,Clannad vă răneşte anal.I raised her well.

| Työlki a răspuns:

Ce te freaca pe tine?

| Asdfasdefta a răspuns:

O rod chiloţii.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Pai...Hambar n-am. Am observat si eu. Pana la urma astia sunt oamenii, na-i ce sa faci. Asta e! O fii suparata. Cine stie? Nu o baga in seama.

| ιяιηυк a răspuns:

Are un tick tâmpit!straight face

Scuzaţi-mi expresiabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dannalc a răspuns:

@Jelli

Mersi ca ajuti lumea sa ma cunoasca mai bine happy

| Dannalc a răspuns:

Poate ai fost, poate nu ai fost.

aparentele inseala!

| Dannalc a răspuns:

Si cine se gaseste dumneata sa ma judeci,doar dupa niste vorbe pe care le-am spuns, probabil in urma unei crize de nervii!

In fine, daca tu consideri ca te pricepi la caracterizat oameni... tine doar pentru tine!

| MrSpooky a răspuns:

Cica e buricu pamantului dar parerea mea e ca e ***** pamantului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, știu.
Dar e și o tipă foarte inteligentă. Are o gramatică îngrijită. Dă niște răspunsuri foarte utile care ajută nespus lumea.
A propos, nu o să uit întrebarea asta prea curând și schimbul de replici: http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/dece-vin-toti-prosti-aici/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Clannad, ești invitata mea. Iar eu am fost câââât se poate de sinceră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Clannad! Fiindcă și tu judeci! Calmează-te dracului odată!
Vrei să pari inteligentă, vrei să te faci respectată aici...ori ce vrei? Te iei de mulți care nu au nicio treabă cu tine.

Asta este, tu te-ai făcut așa. Suportă acum și shh.