| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Oare am putea face o revolutie si aici pe TPU?
- m-am saturat ca nu avem dreptul la replica ( jos cenzura)
- m-am saturat ca siteul incarca atat de greu sau deloc
- m-am saturat ca dupa ce te chinui si dai un raspuns lung, siteul da o eroare si pierzi raspunsul
- m-am saturat ca trebuie sa ma rog mereu cate 3-4 zile pana imi scoate suspendarea.
- m-am saturat ca robotul ma corecteaza gresit mereu. (daca scriu un site, acesta corecteaza anumite cuvinte din el si rezultatul este un mare ERROR)
- m-am saturat ca Chiorul si Clannad sunt suspendati mereu!

Voi dc v-ati saturat?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

M-am saturat de bere!
m-am saturat de vin!
m-am saturat de vodka
M-am bagat pe ballantines
m-am saturat de masturbatori de pe D/S
m-am saturat de cunvantu funda?
m-am saturat de uni care se cred troli
m-am saturat de copii de 11 ani care se cred amuzantii
m-am saturat intrebarile stupide
m-am saturat de fufele care se gandesc numai la sex
m-am saturat sa scriu m-am staturat
m-am saturat de inna
m-am saturat de JB
m-am saturat de Guta
m-am saturat de uni care spun ca beau bere dar ei nici nu au pus pe limba asa ceva
m-am saturat de retardati

Love UKF DubStep :X ( love ballantines)

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Jos adminii!

Vreau să facem alegeri pentru admini. Propuneri? big grin

| MâţulMov a răspuns:

M-am saturat de prostie excesiva
M-am saturat de intrebarile care nu sunt intrebari
M-am saturat de cersetorii de funde
M-as saturat de scoala
M-am saturat de cei care se cred amuzanti
M-am saturat de trolli jalnici
M-am saturat de ce ai spus tu acolo mai sus
M-am saturat sa scriu m-am saturat prin urmare, nu mai continui.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Welcam bec

| Deny1333 a răspuns:

De tot.
Şi am mai încercat...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

M-am saturat de tot. Site-ul asta e condus de-o cizma :\.

| TheScamy a răspuns:

-m-am săturat ca oamenii proşti să intre pe TPU!
-m-am săturat de mâncarea de la cantină.Tot timpul găsesc fire de păr în ea.
-m-am săturat de mess!
-m-am săturat de şcoală!
-m-am săturat să îmi aducă mama cereale cu prea putin lapte dimineata!
-m-am săturat să zic m-am satura...
Noapte bună All...

| GodInLol a răspuns:

M-am saturat de
-cei ce incurca categoria
-copii de 10 ani cu intrebari de genu:sunt prea mica pentru sex sau sa-i dau drumu?
-funda?
-rasp de trei metri ce te zgarie pe creier,mai ales cu TPU pe spatele tau.
-tampitii care dau stupid si nefolositor
-stupidgirl, belluta sau cum ia mai spune la retardatele alea de doispe ani.
-robototel cu migrene, ce sanctioneaza la fiecare trei cuvinte.
-tampiti pentru care butonul ignor e apasat de 4 ori pe ora.vin mai mult de 5 pe zi.
*se holba la ecran...nici ea nu intelegea ce dracu mai sta pe aici*

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru GodInLol):

Eu dau foarte multi stupid si nefolositor, celor carela urma raspunsului dat cer funda!
Ma zgarie pe creier atat de mult incat imi vine sa-i injur in toate felurile.
Ori dai un raspuns ca vrei ori abtine-te, nu cersi, dar se pare ca romanii se nasc cu instictul de a cersi, sau au invadat tiganii TPU!

| ChioruL14 a răspuns:

N-am mai fost suspendat de vreo 2 saptamani pentru ca s-a stricat de tot categoria Dragoste & Sex si nu am mai dat pe acolo, drept urmare n-am mai injurat big grin
eu m-am saturat de "dau funda", mie imi vine drept jignire vorba asta.