| Muflă a întrebat:

Hai guys, vreau o versiune feminină pentru cuvântul "lɐbɐgiu". Arătaţi-mi ce vă bese mintea (Also, nu vreau să văd "labagie", "labagioaică" sau orice alt cuvânt care ar conţine afurisita de labă. Be original -__-)

Răspuns Câştigător
| xname23 a răspuns:

Clitofarnita...
empty mind!

16 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

De ce? e frumos: http://i.imgur.com/041FA.png

| Musique a răspuns:

Nu sunt prea originala astazi.

| MâţulMov a răspuns:

Balagoaica;
Balagie;
baloasa.

| Polaris a răspuns:

Degețirbăreasă. What the potato did I just write.

| Foxie2 a răspuns:

Degețica, Degetar(ă)
* citeste "Be original" *
Mânuțica, Mânuțară, Gheruțancă, Unghiuță...
* mai citeste de doua ori sa vada daca trebuie sa fie amuzant ..isi aduce aminte ca e la T/A *

I have no idea.

| Muflă explică (pentru Foxie2):

Gheruţancă? ...Interesant

| Polaris a răspuns (pentru Muflă):

Gheruțancă.
Acțiunea în sine: Gheruțare
*Mihnea starts imagining creepy things*

| Muflă explică (pentru Polaris):

Aş putea să-nţeleg multe chestii prin gheruţare. Cum merge, cum se face? Îţi zgârii pereţii vaginului, joci X şi 0 acolo în p*zdă? Sau poate doar râcâi uşor clitorisul până începe să toarcă şi te-ntrebi dacă ţi-ai luat pastilele astăzi? So many possibilities...

| Polaris a răspuns (pentru Muflă):

Mozaicuri gen vitraliile din biserică pe pereții uterului, sau pur și simplu fanteziile sado-maso ale unghiilor.
Apropo, trompa mea uterină te salută.

| Muflă explică (pentru Polaris):

*brofist cu trompa*

| Polaris a răspuns (pentru Muflă):

Era un caz în House MD, când o tipă a fost internată la spital pe motiv de cancer, dar au verificat ăștia fiecare organ în parte. Până și-au dat seama că tipa era semi-hermafrodit, deci avea și *** undeva în uter, însă ele nu "căzuseră" (tipa avea cancer testicular).
Nu mă întreba de ce am zis asta.

| Polaris a răspuns (pentru Polaris):

Scrisesem **** acolo.

| Kazimir a răspuns (pentru Muflă):

Nu știu dragă muflă... dar tare aș vrea să-ți fac o "copită" (gheruță e prea mainstream). Ești tare adorabilă :X De când te știu... socially awkward penguin în persoană. Btw meet insanity wolf: http://memegenerator.net/instance/16930875

| nikywillrock a răspuns:

Flitorisă? Fingering + clitoris?

| Nolkyz a răspuns:

Degeţicoasă

| DarkBlood32 a răspuns:

Scuze dar la ora asta nu-mi mai bese mintea.

Întrebări recente