| Sconcsiş a întrebat:

Hai sa ne amuzam.

Faceti un clasament in functie de preferinte.

Justin Bieber
Adolf Hitler
Emil Boc
Traian Basescu
Nicolae Guta
Osama Bin Laden
Nicolae Ceausescu
Elena Udrea
Sadam Hussein
Vladimir Lenin
Gigi Becali

Astept raspunsurile voastre! Va rog fara "toti pe ultimul loc etc." E Just for fun!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca scriai "in functie de antipatii", poate, ti-as fi raspuns. oh go on

| Sconcsiş explică:

@NOname

Ii pui invers happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ştiu ce treabă are Adolf Hitler cu idioţii şi inculţii ăia.
Adolf Hitler x10.

pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

As incepe cu Boc. E cel mai penibil, cel mai aerian prim-ministru al Romaniei de cind ma stiu eu, si probabil din toate timpurile. As continua cu Becali, care ma face aproape sa vomit cind il vad ca deschide gura pe vreun post TV. Apoi ar fi Guta, care, cu manelele lui, ma face sa inteleg ca s-a cam uitat pe aici pe la noi ce inseamna muzica adevarata. Ultimul ar fi Basescu. Cindva, mi-a placut de el. Acum a devenit cantitate neglijabila pentru mine.

| madia a răspuns:

Top rusinica:

Gigi Becali.
Nicolae Guta.
Elena Udrea.
Vladimir Lenin.
Nicolae Ceausescu.
Osama Bin Laden.
Emil Boc.
Saddam Hussein
Adolf Hitler.
Traian Basescu.
Justin Bieber.

| Nicolelenaa a răspuns:

Elena Udrea

Gigi Becali

Osama Bin Laden

Vladimir Lenin

Sadam Hussein

Nicolae Ceausescu

Emil Boc

Traian Basescu

Justin Bieber

da chiar era faza ca toti pe ultimul loc dar tinand cont de categorie am raspuns tongue

ps : oricine e mai sus decat justin biberon laughing

Adolf Hitler

| Nicolelenaa a răspuns:

Am uitat de guta laughing
in top vine dupa iubitul nostru mr. prezident traian basescu laughing

| Nicolelenaa a răspuns:

Adolf Hitler era inainte e boc boc la usa ta laughing

| Antonia_2588 a răspuns:

Stiu doar ca justin bieber e ultimullaughing

Si Nicolae Guta penultimullaughing

Restu.oh go on