| elena a întrebat:

Hai, sa ne mai distram putin.
- Cine a inventat roata dintata?
- Pai, mos Ion Roata. (a raspuns ca ratanul)
- Dar uliul de ce se cheama asa?
- Pentru ca intr-o zi mos Ion manevrand gresit roata dintata si-a prins punga cu oua la ea si cu mare durere s-a uitat spre cer si a urlat... uliu-liu-liiiiiiiiiiiiiiiu...

Vine mosul de baia comunala si-i spune babei:
- Vezi maine pe la ora asta sa ma astepti in pat goala, pentru ca am observat astazi la baie, ca mi se trezete interesul pentru sex, poate facem si noi ceva.
A doua zi la ora fixata mosul intra in casa in pielea goala si cand o vede pe baba pregatita ii spune cu naduf:
- Fa baba, mie mi-au furat hainele la baie si tie-ti arde de prostii!

Mosul si baba stau pe marginea patului inainte de culcare. Mosul zice:
- Baba ridica picioarele!
Baba in gand isi spune ca mosul e nebun de-i cere asa ceva, mosul repeta de inca 3 ori, a 4-a oara baba ridica picioarele la care mosul zice:
- Nu pe-ale tale, fa proasto ci pe-ale mele!

Nevasta iese din baie, isi infasoara un prosop in jurul trupului, aude soneria, se duce la usa, deschide, in usa vecinul, pe care-l invita in casa, acesta o intreaba :
- Vasile-i acasa?
- Da, dar este in cada, face baie.
- Uite iti dau 500 euro daca te faci ca scapi prosopul jos.
Vecina se gandeste daca numai pentru atat capata banii de ce sa nu o faca, da drumul prosopului si primeste banii, la care vecinul ii propune ca pentru alti 500 euro sa faca si o scurta partida de sex, ca Vasile este inca in cada si nu va sti, se mai gandeste vecina dar pentru inca 500 euro de ce sa nu o faca, cedeaza, primeste banii, vecinul pleaca multumit si din baie se aude vocea barbatului:
- Cine a fost, draga?
- A fost vecinul Geogel!
- A dus cumva datoria de 1000 de euro?

Un tip urca in tramvai, pune sacosa pe un scaun, composteza biletul, cand sa ia sacosa si sa se aseze pe scaun, vatmanul pune o frana si omul cade cu fundul pe sacosa, sare ca ars, strigand ingrozit:
- Vai, ouale mele!
Un calataor il intreaba:
- Dar ce aveai in sacosa oua?
- Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...cuie.

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Intr-o zi, la usa unei batrane, suna un domn elegant
imbracat cu un aspirator in mana.
- As dori sa va prezint cel mai performant
aspirator..., iar in acelasi moment arunca pe covorul
din holul casei o cantitate considerabila de
balegar, explicand...
- Daca acest aspirator nu va curata TOT, promit ca
restul il voi manca!
Batrana, dupa ce asculta toata povestea, ii raspunde:
- Atunci sper sa ai pofta, ca nu am curent de azi-dimineata!
**
Intrã Gigi Becali intr-o discotecã. O fata super se apropie de el si îl întreabã dulce :
- Dansati?
Becali:
- Nu fa, asa merg eu!
**
Doi muncitori lucrau la un stalp de inalta tensiune. La un momentdat unul dintre ei de sus de pe stalp urla catre celalalt care era jos:
- Bah, vezi ca sunt doua cabluri jos acolo, le vezi?
- Da, raspunse celalalt.
- Ei bine pune mana pe unul dintr ele.
Cel de jos lua un cablu in mana la care cel de sus il intreaba:
- Ei, simti ceva?
- Nu, raspunse cel de jos.
- Ei bine pe celalalt sa nu pui mana ca are 30.000 de volti in el.
**
Un tip cu un motor de 300/h trece in viteza pe linga un bar si striga:
- Cine are motocicleta k a mea? nimeni.
Dupa o ora iarasi:
- Cine are motocicleta k a mea? nu rasp nimeni.
Dupa inca o ora:
- Cine areeee moooottooocciiicllettaaa caaaa aaameeaaa? enervat, un tip din bar zice:
- Eu!
- Si cum se oooooopreeeeeeeeeesteeeeeeeeee?
**
Doi stirbi faceau sex.
Ea (super excitata): Mufcama de fife!
El: Cu fe, cu fe?!?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Chiar ca m-am distrat laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Buna idee!
Vine intr-o zi un barbat la spitalul de nebuni. Ajunge la doctor si ii spune:
-Am inebunit!
-Cand? il intreba doctorul.
-Pai sa va povestesc : eram la vecina mea si faceam sex, cand deodata, se aude usa, era sotul ei. Am sarit repede amandoi din pat si cautam un loc unde sa ma ascund, am zis ca in baie nu, in dulap nu, sub pat nu, pentru ca m-ar gasi. Asa ca am iesit pe geam si ma tineam cu mainile de pervaz. Sotul vecinei ma cauta disperat in baie, in dulap, sub pat nu gaseste nimic, se indreapta spre geam se uita imprejur si cand se uita in jos ma vede. A inceput sa ma calce cu picioarele pe maini...
-Si ai inebunit...
-Nu, a adus o oala cu apa fierbinte si mi-a turnat-o peste maini
-Si ai inebunit...
-Nu, a dus bormasina si a inceput sa-mi gaureasca mainile
- Si ai inebunit...
-Nu, la un moment dat m-am uitat in jos...
-Si ai inebunit cand ai vazut la ce inaltime esti...
-Nu, am inebunit pentru ca eram la PARTER!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Vine o tipa timida la ginecolog. Bate incet la usa si, nimic. Baga usor capul pe usa si vede doi oameni imbracati in alb.
-Nu va suparati, pot sa intru?
-Desigur!
-Pot sa ma dezbrac?, zice femeia cam tematoare.
-Bineinteles!
-Pot sa ma asez pe masa?, tot cu teama
-Da, da!
Dupa vreo 10 minute de stat pe masa in caare cei doi nu au bagat-o in seama, individa isi face curaj si intreaba:"dar nu veniti sa va uitati la mine?"
-Ba da, doamna.
Vin cei doi se uita si exclama foarte tare:"OOOAAAAUUUU!"
-E chiar asa de grav dom' doctor?
-Nu stim, doamna. Noi suntem zugravii!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Super amuzante. Dupa cel cu vecinul si datoria s-au turnat chiar filme porno.
http://www.tube8.com/anal/money-for-everything/4052/

prfml
| prfml a răspuns:

Un banc vechi, poate sunt persoane care inca nu il stiu : Nea Ion saracul cocosat venea si el de la carciuma si s-a gandit sa ajunga mai repede acasa sa o ia mai pe de-a dreptul prin cimitir, mergand printre cruci aude o voce inspaimantatoare : Ce ai in spate? El raspunde tremurandu-i vocea, paai ce sa am, o cocoasa. Da-o incoace spuse vocea. Nea Ion fuge acasa fericit si fara cocoasa si ajunge la fratis-o, fraaatee, minuune. Fratis-o nu avea un picior, ce s-a gandit el sa treaca si el prin cimitir, mergand el cu emotii, aude si el vocea : Ce ai in spate? Nimic, Nimiiiic! happy Ia ici o cocoasa.

| Mo a răspuns:

Foarte amuzante bancurile Elenei. Felicitari!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing foarte amuzante!