| andrutzik a întrebat:

Hai un click va rog eu foarte frumos la primul click dau funda iar la restul vot deci va rog eu da ti un simplu click http//fripta.com/u.php?user=Andrutzic99

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Terminati frate. Oricum, faza cu Fripta sau Cerculet este o minciuna. Site-urile sunt facute de un om care are nevoie de bani. Uite niste informatii care le-am gasit pe un site:
Fripta.com este un alt site teapa la fel ca si celelalte care s-au dovedit pe final a fi teapa, gen testoasa.ro sau e-castig.com si va vom si arata de ce.

Are un alt design si o alta tema, si este impanzit de foarte multe anunturi google. E imposibil sa nu se dea click pe acele anunturi google de pe site avand un trafic destul de mare in ultimele zile. Si in decurs de o luna va avea venituri de cateva sute de euro din toate clickurile adunate. Situl a fost facut pentru a face bani cu Google AdSense. O idee foarte buna, si el nu va trebui sa munceasca sa-i faca reclama, caci se vor gasi destui oameni care sa-i faca reclama, aducand vizitori pe paginile lor de castig, doar pentru a aduna puncte. Fiecare vizitator adus, unii din ei isi vor face si ei cont, si vor aduce si ei pe altii la rand. Cum s-ar zice: Tipul cu situl se bucura de bani, iar restul utilizatorilor, de timp pierdut!

In concluzie, noi spunem ca este un site teapa! Am vazut destule situri ca acestea si am incercat si noi, si la urma am primit mai nimica! Omul si-a retras situl dupa ce si-a adunat banii, iar restul lumii a ramas cu buza umflata!
Credeti ce vreti despre acest site, dar daca veti castiga acolo, si ne si aratati ca ati castigat, va dam blogul acesta: http://deprinardeal.blogspot.com pe bune! Si ne permitem sa facem acest pariu pentru ca nu se castiga nimica acolo!

Deci.Iei o mare teapa, cum au spus mai sus baietii, este teapa, omul isi face banii cu Google AdSense si pe urma dupa ce si-a strans banii te lasa cu buza umflata. Deci, va propun sa va lasati de acest site!

3 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Știi că e o țeapă, nu? Potoliți-vă! Se pare că Crazy World știa deja. Cu siguranță un fraier va accesa pentru o fundă. La lucruri minore pentru o fundă se înghesuie toți cerșetorii de fundițe, acum fără supărare, este o țeapă! Da, da, unii vor primii voturi folositoare sau inteligente, dar eu, CristiCristi CrazyWorld și probabil și alții stupid? Da.Sunt foarte curioasă dacă CristiCristi va primii fundă :) O să urmăresc întrebarea să văd cât de "cinstită" ești. Apropo, unde este www - ul? Mda, nici nu vor putea să acceseze situl.

Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns:

Tu nu stii sa pui site complet, nu? mai trebuie sa mai pui si www si alte chestii caa nu merge! sorry