| Tofu a întrebat:

Haideti sa jucam un joc. incep cu Eu si voi continuati cu alte cuvinte. Haideti sa incepem!

Eu

43 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Beat

| Tofu explică (pentru zurick):

Care

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

Se îndrăgosti de o ieftină

| Tofu explică (pentru zurick):

Molusca Fosforescenta

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

Capul ei verde mânca

| Tofu explică (pentru zurick):

Cu un pantof albastru

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

Al abisului borât de

| Tofu explică (pentru zurick):

Tofu

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

O ''misca musca mikeymouse''

| Tofu explică (pentru zurick):

In timp ce danseaza pe

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

O casă elefănțită. Mâncar-ar

| Tofu explică (pentru zurick):

O vaca putrezita

| zurick a răspuns (pentru Tofu):

Se trezi de odată cu oile la păscut.Dar oare unde e ieftina sa de toate zilele? A dispărut într-un nor văcăriu.
''HE HE HE COLIVăăăă''
Al nostru cangur beat de atâtea halucinații cu o bâtă pornește în căutarea vrăjitorului OZ că poate-i face colivă cu OZN.Da de unde să ia un OZN? Măsa nu i-a dat OZN. Sărac bogat cangur prost. Merse ce merse și deodată o TOFU gigant mânca canguri inteligenți.Ce să facă TOFU cu un cangur bleg?! Asta e întrebarea dată la examenul de furnici gigantice din URSS.
Continuă tu că eu trebuie să termin tema...Am scris atât că poate văd cum e un TOFU supărat.Nu uita să continui. Pace.(hai turbox)

| Tofu explică (pentru zurick):

(Nu prea am inteles partea cu Tofu dar o sa continui cu cangurasul nostru in stil Vrajitorul din OZ) Cangurici cacanici s-a plimbat pana cand a gasit un lan de sparanghel. Cangurici cacanici s-a hotarat sa intre in lanul de sparanghel, unde gasi o caracatita pufoasa atarnata de un bat.
- Salut Cangur beat, eu sunt Pufilini, eu apar lanul de sparanghel de creeperi.Eu am nevoie de un tentacul si doar maestrul colivei(vrajitorul din Oz) imi poate face unul. Haide sa mergem spre el si sa-l rugam sa ne dea tot ce dorim!
- Ok dar ce naiba e cu vita aia zburatoare?
-Aia e vrajitoare din OZ, laptele ei este toxic dar miroase bine.
-Ok, sa mergem.
- A, da, ai grija la maimutele cu 5 capete, ele te hipnotizeaza si te duc la vrajitoare!
-Ok, haide sa pornim!

| Tofu explică (pentru Tofu):

Vrajitoarea*

| suităr a răspuns:

Un cangur.

| Seepty a răspuns:

Ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flegmez.

| Tofu explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la asta. Eu x: Ma y: Joc z:In

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai turbox.

| Tofu explică (pentru zurick):

Te asteptwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tofu):

Diseraă la portiță, Gheorghiță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu.

| IAmTheLegendary a răspuns:

O sa

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Sar de pe.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Budinca

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Care se

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Prapadeste laughing

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Bunica care

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Croseteaza o

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Sughita din

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Cauza laptelui stricat

Si stop laughing

| Tofu explică (pentru IAmTheLegendary):

Pauzaaa!

| DalyanKawaiiiii a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Pe Ion in

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru DalyanKawaiiiii):

Bara de marcat laughing

| MayaPhoenix a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

L-a bagat.
- Ma pufilini, esti prea pufos!

| anonima01 a răspuns:

Plimb

| MдĐдLiNид a răspuns:

Durere de cap mare

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Pufuleți
cu
brânză.

| MayaPhoenix a răspuns:

De ras. Cangurul merge cat merge cu caracatita pufoasa. Intalneste o padure de spaghete, erau pe ele diferite sosuri. Ba de carne, ba Tzatzichi, ba sos de usturoi, ba sos de rosii. S-a dus la sosul cu carne. ca doar. era slab cat un deget.

| Tofu explică (pentru MayaPhoenix):

In sosul de carne, era ascuns un bou de tinichea umplut cu sos.
-Salut Cangurici cacanici, ce te aduce pe aicea?
-Imi este foame si caut niste parteneri pentru calatorie.
-Pot sa te insotesc? eu am nevoie de o farfurie in care sa stau! Apropo, ma cheama Bovina Carnoasa.
-Bine, haide sa pornim impreuna cu Pufilini si cu tine!
-Cine este Pufilini?
- Este o caracatita pufoasa care apara un lan de grau, are nevoie de un tentacul, asa cum ai tu nevoie de o farfurie mare.
-Bine, ok.
(Booooooom)
- 5 maimute maleficeeeee! #!@$@#$~
-Muhaha, o sa va hipnotizam!
Caracatita se enerva si le strangula pe toate, mancandule cozile de ciocolata.
-Bine, acuma suntem gata, sa mergem!