| b342 a întrebat:

Heey; x. Cine imi zice si mie niste jocuri virtuale mai noi aparute?[daca nu stiti accept si vechihee hee] fundita normal; x [ in afara de:IMVU, Second Life si Twinity mersi;* ]

Răspuns Câştigător
| rockelle75 a răspuns:

Buna!
-stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
Pa'pa!

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Kaneva, OurWorld, Lady popular.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Kaneva. E genial.

| annammaryya a răspuns:

Club penguin, panfu, pandanda, gardenpartuworld, ourworld, moshimonsters, webkinz, dinookids, buildabearville, barbiegirls, missbimbo, lady popular, binweevils, ecobuddies, planet soccer, secretbuilders, freerealms, woozworld, fantage, supersecret, stardoll, ubi world, woogi world, toon town, pixie hollow, small worlds mai stiam dar am uitat
Funda?

| ticaela a răspuns:

Free realms :d super

| DanielutzaJD a răspuns:

Ourworld(www.ourworld.com). e un joc online si de fete si de baieti;):)