| RucsLee a întrebat:

Hei, am pus intrebarea aici pentru ca stiu ca asta e categoria cea mai populata.Va rog mult HEEEELP! big grin Deci, am card la telefon. Si in urma cu cateva zile am observat ca mi s-a sters singura toata muzica din el si a inceput sa-si faca singur niste foldere pe care nu pot sa le sterg. aa, si mi s-au sters si pozele de pe el.Imi puteti explica ce pot sa fac? Eu n'am umblat pe el si nici nu am sters nimic. funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| F13Meteor a răspuns:

Poi pune cardul la alt telefon sa nu fie din cauza telefonului, sau reformateaza cardul...

3 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Dacă tu vrei răspunsuri serioase la Trivia/Amuzante, atunci poți pleca.

| Bya132 a răspuns:

Vai dragă, RucsLee, te crezi șmecheră dacă dai stupid? :3

| lipitoOarea a răspuns:

Oooof, astia care ma incurca! Vezi ca cea mai populata categorie e " adolescenti", acolo pui orice intrebare vrei!