| AnneMarri a întrebat:

hei, cine nu-l suporta pe beaver? devil mi-am facut un "club" devil cine vrea sa mi se alature sa scrie langa numele lui "josscubearvitualamikushigayu" laughing
t/a, lol rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Măi deci, sincer mă faci să râd laughing
Pace? peace sign

26 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Intelege cineva ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Cine-i ăla?thinking

| pinguinuVerde a răspuns:

Păi majoritatea nu ştie cine este acest ''beaver'' de care zici tu, aşa că nu ai decât să dai limbi la butonul stupid... oh go on
Nu mă cobor la mintea ta, deci degeaba te mai oboseşti să-mi comentezi aici, să dai reply...

| pinguinuVerde a răspuns:

Sunt greu făcută să râd, deci felicitărihee hee

| pinguinuVerde a răspuns:

Cu multă neplăcere.
Ăă ...plăcere**

| Digital112 a răspuns:

Ce intrebari de santierist ai si tu... (lasate man de TPU)

| Lisa a răspuns:

@promisiunea
whaaat?! te iei de jelli?
Nu mi-e frica sa te-njur!
chiar vrei?
ok.maine la 3. aduc eu bandaje.

| AnneMarri explică:

@Pișcotu daca n-ai inteles nimic, cine te-a implorat sa raspunzi?batting eyelashes

| AnneMarri explică:

@diydutziyk dar de ce te va bintui acest lol? rolling on the floor

| AnneMarri explică:

@ Pișcotu, MyHaY, cŔii, diydutziyk si Comeandtellmesomething habar n-am cine v-a implorat sa va bagati in seama daca nu stiti despre ce e vorba thinking
@jelli daca te enervez, pastreaza distanta fata de mine sa ca nu patesti cevawinking

| AnneMarri explică:

@Digital112FanNOBODY, nu tu mi-ai dat viata, ca sa ai drepturi asuprea mea si sa-mi spui ce sa fac, deci, NU ma las de TPU tongue
@Lisa nu ma iau de jelli (chiar o respect), pur si simplu, ii spun sa nu-mi mai raspunda la intrebari si sa nu mai poarte nicio discutie cu mine daca o enervez, nu vreau sa-i fac ceva rau
@Flavius17ENervos nu, nu esti in club
nimeni nu mai e in club oh go on lasati-o moarta, vad ca n-am cu cine povesti straight face
v-as ruga (pentru binele vostru mie mi se rup **** stelutele*) sa nu mai raspundeti la aceasta intrebare happy

| AnneMarri explică:

@Justme, da si eu sunt leyla din "promisiunea"hee hee

| AnneMarri explică:

@Justme, oricum af fi, mai bine ai lasa-o moartawinking nu mai merita

| AnneMarri explică:

@cŔii, ma-ndoiesc ca tu nu stii cine-i beaver oh go on si eu nu "dau limbi la butonul stupid" mi-e indiferent
recunosc, mai dau cuiva cite un stupid doi, dar numai asa,de joaca (oricum nu-i afecteaza punctajul,deci n-are ce sa-mi represeze)
si te felicit, daca nu te cobori la mintea mea (n-ai de ce nu de alta), toti suntem diferiti si avem dreptul la o parere
si, cine ti-a spus tie ca ma obosesc scriind? daca ma oboseam scriind, nu imi mai faceam cont (deoarece eu stau pe acest site ca sa ma odihnesc, deci logic nu mi-as fi facut cont ca sa ma obosesclaughing)
apropo, tot vroiam sa-ti zic si n-am apucat, imi place mult poza tahee hee

| AnneMarri explică:

@cŔii in sfirsit te-am facut ra rizi

| AnneMarri explică:

@cŔii multumesc happy

| MiHaI a răspuns:

Deci dupa aia o sa avem toti acelasi nume lol nici macar nul cunosc pe asta

| Reew a răspuns:

Cred ca mereu ma va bantui acest "lol", deci nu-mi ramanea de zis decat lol...

| Reew a răspuns:

Cred ca mereu ma va bantui acest "lol",deci nu-mi ramanea de zis decat lol...

| JustmeO a răspuns:

Păcat, mie imi plăcea întrebareahee hee

| JustmeO a răspuns:

@promisiunea Eu vorbeam serios dar nah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(Cenzurat) tie. Chiar ma enervezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Josscubearvitualamikushigayu...l-am spus! sunt in club?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim? Intr-un spatiu virtual? O sa ma aranjezi prin monitor sau cum?
Ce bandaje, Lisa, te-am deranjat cu ceva? Ce-ai cu mine? Nici nu stiu cine esti.

| BugsBunny_7439 a răspuns:

Ce prosti stetzi toti astia care nu le place bieber si il uraste straight face