| Eookatha a întrebat:

Hei dragilor! Dati-mi si mie niste site-uri cu filmulete amuzante laughing, am vazut o gramada de filme de groaza, acum vreau sa mai si rad putin pe baza unor filme, dar nu vreau nume de filme din-alea luuungi de 1 ora si ceva, nu, vreau niste filmulete(de ex. de pe YouTube)super amuzante, de cateva minutele ca sa pot rade eu 1 ora, nu sa ma uit 1 ora la ceva si sa rad cateva minutele laughing.

Scuze pentru atatea replici, in concluzie, vreau cateva mici filmulete amuzanteee love struck

P.S. Daca nu sunt filmulete de pe YouTube as dori sa imi spuneti si daca este vreun program prin care sa editez video-urile pentru telefon. big grin
Intelegeti voi la ce ma refer happy

FUNDAA :*

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Le găsești pe toate pe yt.

Răspuns utilizator avertizat
| GroparuVesel a răspuns:

Atunci ce cauti la T/A? Ti se pare ca suntem Filme & Seriale?

| CannbalCorpse a răspuns:

Niste videoclipuri pe care ti le-as recomanda, cauta pe youtube exorcism, incearca toate link-urile sper sa te distrezi!

| єχcєєℓ a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/10Lucruri?feature=watch

Profilul YouTube al userului 10lucruri.Niste baieti care fac videoclipuri in care ne prezinta 10 lucruri pe care trebuie sa le stim despre cineva.Acum ca tocmai am trecut de revelion cauta episodul 18(10 lucruri de stiu despre revelion)eu unul sincer nu am cazut de pe scaun de la ras dar...dar nu ma mai puteam oprii din ranjit:))

| Eookatha explică (pentru mola):

Mersi, mersi laughing)
Auzi, nu stii si niste d-astia care fac video-uri d-astea, cum sunt de ex. video-urile de la Robotzi si asa? laughing)

| mola a răspuns (pentru Eookatha):

Hmmm?

| Eookatha explică (pentru mola):

Adica, cum sa iti explic, stii pe unii care fac video-uri d-astea amuzante cum sunt cei de la Creative Monkeiz(roboti) si asa, e imposibil sa nu fi auzit de ei, ca toata lumea ii cunoaste laughing)

| mola a răspuns (pentru Eookatha):

Nu ii stiu straight face

| Eookatha explică (pentru mola):

Serios? Chiar nu imi vine sa cred, adica sincera sa fiu credeam ca toata lumea ii stie, mai ales ca au aparut si la TV :|
Oricum, lasa asta, pai uitate la asta, si daca stii ceva asemanator te rog sa imi spui http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Sper sa iti placa, mie imi place astia :)):))

| mola a răspuns (pentru Eookatha):

Mircea Badea laughing))

| Eookatha explică (pentru mola):

Adica?

Răspuns utilizator avertizat
| SDana a răspuns:

Eu cand am chef de ras intru pe http://www.e-amuzant.info/ sau pe http://www.clipuri.biz/

| VicentiuVice a răspuns:

Buna, uite aici aici multe filmulete amuzante dar si interesante : www.playcloud.ro

| GaBBy007 a răspuns:

Scrie pe youtube "fail compilation"

| cmghostbuster2011 a răspuns:

Filmulete amuzante poti sa gasesti chiar pe http://filmuleteamuzante.ro